Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találhatom meg a...

Hogyan találhatom meg a testvéremet?

Figyelt kérdés
van egy féltestvérem akivel elválasztottak egymástól még kicsi koromban- örökbefogadás. nem tudom mit tehetnék, ugyanis csak egy nevet tudok ( abból is a keresztnevet ) és nyilván néhány adatot. engem örökbe adtak , a nővéremmel viszont nem tudom mi lehet. Nagyon hiányzik, akinek van valami ötlete, kérem ossza meg velem! Mindenféleképpen megakarom találni.

2015. júl. 11. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen adatokat tudsz? Amúgy szerintem elgször is a(z igazi) szüleiddel beszélj, ha tudsz.
2015. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

RTL Klub most hirdeti, hogy ők megtalálják a keresett rokont (gondolom valami műsor készül).


Ha más nincs, legalább szerepeltek a tv-ben.


De ha téged örökbe adtak, akkor esetleg megkereshetnéd a vér szerinti szüleid, hátha úgy könnyebben megtalálod.

2015. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
nagyon egyszerűen ha elmúltál 14 éves akkor a gyámügyre kell bemenned, ahol intézték a te örökbe fogadásodat és ők meg fogják neked keresni a tesódat, akkor is ha örökbe adták, akkor is ha nem :) hajrá! Sok sikert! :) (egy örökbe fogadó anyuka, akinek a gyermekének szintén van egy féltestvére, akit majd meg kell keresnünk ha felnő, hisz szeretném ha ismernék egymást, de még csak 1 éves :) )
2015. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Nem.ilyen.egyszeru hogy bemegyek.a.gyamugyre stb....informaciot nem fognak kiadni meg a kerdezonek sem.

En.sem talalom a tesomat...foleg ha.nev valtoztatas tortent...max ha a.sors is ugy akarja talan...egszer veletlenul ossze.fut utatok/utjaink.

Ha a nevelo szulok nevukre vettek akkor uj neved is lehet uj szuletesi.d. illetve biologiai sz.neve sem lehet igaz.

Honan tudom?mert egy lany tesot megtalaltunk teljesen mas adatokkal... csak az ocset nem talaltuk meg meg

2015. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nekünk a tanfolyamon mondták, hogy ha valamelyikünk ilyen helyzetbe lesz, hogy testvért szeretnénk majd megkeresni, akkor a gyámügyön keresztül megtalálhatjuk majd..
2015. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Utolso igy van csak hogy ok mindig kibujnak a feleloseg allol mondvan eleltunt papir reg tortent az orokbefogadas,azota mar mas dolgozik ott stb. Enyit roluk.

Felnek mert akkor.2 csalad eletet bolygasak fel..nevelo szulok tartanak a 2 testver talalkozasatol....utana az edesanya talalkozasatol..stb...ezert nem foglalkozik a gyamugy vele..max ide oda kuldozget es a vegeredmeny ugyanaz nem tudnak segiteni

2015. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ez elég elszomorító... mondjuk én könnyebb helyzetbe leszek majd mert nálunk nyílt örökbe fogadás volt így én majd a szülőanyán keresztül meg tudom majd találni a tesót, de hogy a gyámügy ebben ennyire ne legyen partner, nem is csak elszomorító, de bosszantó is :( itt egyszer beszélgettem egy örökbe fogadott felnőtt férfival, neki sikerült megtalálnia a testvéreit a gyámügyön keresztül, talán ahol te kerestél rossz emberek ülnek a székben akik nem szeretnek dolgozni, vagy nem tudom, de bízom abban, hogy azért ez nem mindenhol van így az országban... a kérdező azért próbálkozzon a gyámügynél, hátha ő szerencsével jár..
2015. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, gondolkoztam azon a műsoron is, viszont nem szeretnék azzal fájdalmat okozni a szüleimnek ,hogy kiteregetem egy gyenge pontjukat a világ elé. 16 éves vagyok különben a testvérem pedig valahol 18 -19 körül jár. jelenleg ott tartok, hogy írtam a Vöröskeresztnek , imvel nekik van egy ilyen programjuk amiben teljesen ingyen megkeresik a családomat. Az egyik ismerősöm is így találkozott az édesanyával. A probléma az nálunk, hogy se az apám sem pedig az anáym nevét nem tudom pontosan. sőt..senki se tudja példul az édesapám nevét.A szüleim pedig azt állítják, hogy nem tudnak semmit. EGYEDÜL a nővéremről tudok. feltehetőleg pedig - mivel őt legjobb tudomásom szerint nem fogadták örökbe- ugyanazzal a névvel él, mint amivel anyakönyvezték. Amivel engem is, csak mi nyilván megváltoztattuk ugye. Arra is gondoltam, hogy külön kereső portálokon járok utána a dolgoknak. Mámrint közösségi oldalakon nézek utána a lánynak. Vélemény?
2015. júl. 12. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!