Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha a családomban kiemelkedően...

Ha a családomban kiemelkedően magas a várható élettartam, akkor majdnem biztos, hogy én is ilyen sokáig fogok élni?

Figyelt kérdés
Egyik nagypapám pl. 95 évet élt, másik ágon a dédnagypapám élt 94 évet, illetve az egyik üknagypapám 98-at, a többi ősöm is (ükszülőkig visszavezetve) nagyrészt 80 felett volt amikor meghalt, vagy legalább 70 felett, pedig egyikükre sem volt jellemző, hogy túl egészségesen élt volna.

2015. szept. 16. 15:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért ne bízd el magad nagyon, legalább nézz körül, mielőtt átmész az úton!
2015. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Ilyet nem lehet kijelenteni, hogy biztos.
2015. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy majdnem biztos.
2015. szept. 17. 10:22
 14/18 anonim ***** válasza:
Manapság sokkal stresszesebb életmódot élünk és több mű dolgot eszünk meg a mindennapi ételeinkkel, mint az előző generációk. Szerintem ezek alapvetően mindenkinél rontják a várható élettartamot, még akkor is ha amúgy nem iszik, dohányzik, drogozik, stb. Arról nem is beszélve, hogy baleset bármikor érheti az embert, ezért makk egészségesen is meghalhatsz gyakorlatilag bármelyik pillanatban.
2015. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De akkor hogy lehet az, hogy egyre magasabb a várható élettartam.
2015. szept. 17. 20:57
 16/18 anonim ***** válasza:
1000% biztos, hogy tovább fogsz élni, mint az elődeid. Most már megnyugodtál?
2015. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Az en nagyszuleim is 90 felettiek voltak de edesapam 62 evesen halt meg... Pedig remeltem hogy ha a nagyszulok ennyit megeltek akkor a szuleim is es akkor en nekem csomo idom van. Ez nem garancia a hosszu eletre ergo sajnos nem vagy felmentve az alol hogy odafigyelj magadra. Nincs kovetkezmeny nelkuli deogozaa cigizes alkoholizalas. A nagyszuleim nekem nem dohanyoztak alkoholizaltak. Es hmmm emlekszem nagyapam paradicsom kertjere... Azota nem ettem olyan izes paradicsomot. Erre csak arra utalok nagyon mas korulmenyek voltak akkor. Nagyapam 30 evesen mint en nem vizezettparadicsomot evett, es ido hianyaban nem a mekibe ugrott be az autodriveba. Es nem a szamitogep elott ult 10 orakat....
2015. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kései Sirató ***** válasza:
Úgy, hogy fejlődött az orvostudomány, többféle védőoltás van, többféle gyógyszer és kezelés.
2015. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!