Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyukám unokatesója az nekem...

Anyukám unokatesója az nekem kicsodám? És annak a fia?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A fia a másod unokatesód.
2010. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
38%

szerintem a másodunokatesó a nem vérszerinti unokatesót jelenti, vagy nem? tehát második házasságba behozott férj gyereke

anyukád unokatesójáig már szerintem nem vezetik a rokoni neveket, de lehet csak én vagyok szűk szókincsű

2010. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Vérrokon még a távoli is!
2010. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A fia szerintem is a másodunokatesód,de hogy az első kérdésre mi a válasz,azt nem tudom.
2010. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

ugy hívják, hogy unoka nagynéni, vagy nagybácsi! a fia meg Rokon.

ennyi

2010. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

a másod unoka testvér az valahogy így néz ki!


nagyanyád - testvére

| |

anyukád gyermeke

| |

te <------> gyermeke

2010. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elméetileg az aki anyukádnak első unokatestvér az neked másodunokatestvér, és az ő gyereke már harmad unokatestvér (de lehet elszámoltam, de tuti így számozódik, nekm pl van 8-ad unokatestvérem, és még mindig vérrokon csak nagyon távoli, de ő anyukámnak csak -ed unokatestvére, legalábbis ő így számolta amikor kérdeztem, hogy ha tényleg olyan távoli rokon akkor ő nekem kicsodám XD).
2010. ápr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!