Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan lehet egy olyan fészbúk...

Hogyan lehet egy olyan fészbúk lapot, oldalt csinálni, ami előjön másoknak, ha beírnak olyan neveket, amelyek az én családfámban szerepelnek?

Figyelt kérdés

Ez elég sok nevet jelent, visszafelé menve az 1700-as évekig.


Azt szeretném, ha azoknak kiugrana a lap, akiknek ezek a nevei, hogy meglássanak, hogy lehet, hogy rokonok vagyunk.



#rokon #Facebook #családnevek a családban
2016. szept. 3. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem tudsz csinálni. Az a megoldás, hogy megkeresed az adott nevű embereket. Látni fogod, hogy még a "ritka" nevekből is rengeteg van
2016. szept. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Facebook* már nem kötözködésből :D
2016. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, ők miért keresnének ők jobban, mint ahogy te keresheted őket?

De ha csinálsz egy csomó regisztrációt azokkal a nevekkel?

2016. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

09.17.


Biztos, hogy az új szabályzat szerint is?


Mert, ha az ímél ímél, akkor az meg fészbúk, nem?


Még nem vettem meg az új szabályzatot, de már elterveztem, hogy a régi megfelelő helyére fogom beírni a változásokat.

2016. szept. 3. 15:49
 5/7 A kérdező kommentje:

09.53.


Lehet olyan sok regisztrációt is csinálni?


De lehet, hogy jó ötlet, köszönöm.


Megpróbáltam már írni az ismert nevekre, de azok csak az apai ágak nevei.

Pl. tudok írni 6-7 generációval előbbi apai ági rokonoknak, de nem tudom hogyan hívták, hívják pl a nagyapám nővérét, asszonynéven. Pedig közelebbi rokon lenne.

Már többeknek írtam, de nem írtak vissza, van, aki csak 2 év múlva válaszol.

2016. szept. 3. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:

www.myheritage.com


www.geni.com



egyébként nagyon nehéz a kapcsolatteremtés, mert a rokonok tulnyomó többségét marhára nem érdekli a dolog és zaklatásnak veszi. sajnos ez van, saját tapsztalat.

2016. szept. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a facebookon akik nem ismerőseid, ott az engedélykéréseknél jelenik meg az üzeneted, és ezt sokan évekig meg se nézik, vagyis nem veszik észre hogy irtál nekik levelet, üzenetet .

akiről biztosan tudod hogy a családfádhoz tartozik, annak inkább deritsd ki a telefonszámát tudakozobol, és próbád meg fölhivni. de készülj föl lelkileg arra, hogy elküldhet a francba.

2016. szept. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!