Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Volt már itt valaki családállí...

Volt már itt valaki családállításon, akár segítőként, akár állítóként?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla?
2010. ápr. 25. 14:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Én csak akartam menni, de aztán meggondoltam magam ...
2010. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
6%

Családállítás?

Az meg mi??

Igen, van amikor nálunk is kiáll a család , jó mondjuk én állítom ki őket! Semmi extra. Jó buli!

2010. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
Mi az a családállítás, léci leírnád.
2010. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Utánanéztem,mert nem tudtam miröl beszélsz,szerintem jól hangzik,biztos segít ha van problémátok,és hisztek az ilyen módszerekben.

[link]

2010. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%

Családállítás


Ezoterikus tanfolyamok, lélekgyógyászat, spirituális képzések, pszichológia, Bach-virág, Számmisztik

"A lényeges problémákat nem

oldhatjuk meg ugyanazon a gondolkodási

szinten, mint ahol megteremtettük őket."

Albert Einstein


Új helyszínen és csütörtöki napokon!


Családállítási Időpontok:

* április 29. csütörtök 16 óra

* május 6. csütörtök 16. óra

* május 13. csütörtök 16. óra

* május 20. csütörtök 16. óra

* május 27. csütörtök 16. óra


Cím: Sziddharta Terápiás és Spirituális Központ

Budapest VI. kerület, Andrássy út 98. fsz.

(a Millenniumi Földalatti Kodály Körönd megállójánál)


A családállítás díja:

* aki saját családot állíttat, annak a 11.000.- Ft

* alkalmi segítőknek 1.000.- Ft

* rendszeres segítőknek 7.000.- Ft / 10 alkalom

A 10 alkalmas bérlet egy évig érvényes!


Az Omniverzum Szabadegyetem hallgatóinak INGYENES a segítői részvétel.


Bejelentkezés szükséges: 06-20-410-0507 számon Váradi Andrea


Családállítás * Aspektusok * EgyÉnLény


Családállítás * Aspektusok * EgyÉnLény


A családállítás rendszere a morfogenetikus mezőben dolgozik, vagyis egy olyan magas rendű szellemi térben, mely a jelenlegi tudatossági szintünkről nem érhető el.

Persze az, hogy ezt a mezőt mennyire tudjuk működtetni függ az állítást vezetőtől, attól aki kéri az állítást, és a segítőktől is.


A Mindenség, a Világunk, a Föld és az Emberiség is egy tökéletes VÁLTOZÁS középpontjában van. MINDEN változik. Ha akarjuk, ha nem Ez alól NINCS kivétel!


A 2010-es év sok változást és lehetőséget tartogat számunkra. Jó lenne, ha egyre tudatosabban járnánk ezt az utat.

Mi magunk csak ezt az utat járjuk. És most szeretetünket és tudatásunkat kívánjuk felajánlani mindenkinek aki kész a tudatos változásra.


A morfogenetikus mező működésével, a családállítás mintájára ma már több módszerrel dolgozunk, mely segíteni tud a továbblépésben.


1) Aki először állíttat annak mindenképpen a Családállítás az első.

2) Utána következhet az Aspektusaid Integrálása

3) Majd az Egyénlény állítás


Ha részese kívánsz lenni a kalandnak várunk:

Váradi Andrea

06-20-410-507


A családállításról ...


Mit is jelent az, hogy CSALÁDÁLLÍTÁS?


undefined Egy olyan saját élményű csoport-módszert kínálunk neked, mely segítésével fel tudod dolgozni konfliktusaidat, lelki sérüléseidet és "könnyebb" életet kezdhetsz élni.


Ez egy munka önmagunkkal, melyben mélyebb önismeretre tehetsz szert, szembesülhetsz lelked eldugott zugaival, hozott családi mintáiddal, félelmeiddel, esetleg betegséged gyökereivel, és képes leszel megbocsátással felülemelkedni rajta.


Tehát, ha életedben változást kívánsz elérni, akkor tudd, hogy azért neked kell tenned! Változásod pedig fejlődésedhez, bölcsességed növekedéséhez vezet!


Ha ezt vállalod szeretet és béke érzése költözik a szívedbe, és megtalálod lelked nyugalmát. Ez egy feloldó lelki utazás, mely a béke és megelégedettség kezdete lehet számodra.


Azt azonban tudd, hogy a nehézségekkel való szembenézés és a megbocsátás belső erőt kíván Tőled!

Mi segíteni tudunk neked, elkísérhetünk ezen az úton, de hogy megteszed-e, a döntés a Tiéd!


Vezeti:

Váradi Andrea

Spirituális Lélekgyógyász, Bach-virágterapeuta

2010. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%
A családállítás ott segít, ahol mind a két fél meg akarja oldani a helyzetet, rendbe akarja hozni a házasságot. Az egyik fél nem elég hozzá. Semmiképp.
2010. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A családállítás nem családterápia. Én úgy értelmeztem, hogy egyéni lelki problémák feltárásában segít. Olyan dolgokra ébredhet az ember, amit nem is tudott addig.

Itt a hivatalos honlap [link]


Tapasztalatokra lennék kíváncsi, ha esetleg már részt vett valaki ilyenen!

Köszi

2010. ápr. 25. 17:48
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Én már kétszer voltam! Hihetetlen és leírhatatlan amit ott tapasztaltam... Nekem apukámmal volt rossz viszonyom, és a család állítás óta elég jól meg vagyunk. Nagyon sok stressztől szabadultam meg. Ha van rá lehetőséged menj el. Nekem nem kellet fizetnem érte, Szegeden voltam rokonoknál, egyébként úgy emlékszem 5000 Ft egy alkalom.

2010. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

De jó, hogy írtál! Végre valaki tudja, hogy miről van szó! :-)

Leírnád, hogy mégis hogy néz ki egy ilyen? Persze nem személyes részleteket, csak olyanokra gondoltam, hogy pl. egy konkrét problémával kell menned? Az egész csoportot be kell avatnod, hogy mi a gond, vagy csak a vezetőnek mondod el? ... és aztán mi történik? Azt tudom, hogy a csoport tagjai személyesítik meg majd a családtagokat/ismerősöket, de neked kell megmondani, hogy ki milyen szerepet játszon, vagy maguktól ráéreznek? Ez hogy működik? Mert azt is hallottam, hogy időközben beléphetnek olyan szereplők is, akikről pl. nem is tudtál (eltitkolt szerető, stb), egyszercsak feláll valaki, és bemutatkozik, hogy ez és ez vagyok? Na és aztán mi történik? Beszélgettek, vagy kérdezhetsz és válaszolnak?


Tudom, sok a kérdésem, és lehet, hogy sok butaság.. vagy menjek el először segítőnek, hogy lássam? Kicsit tartok tőle, hogy valaki idegen gondjának megoldásában tudnék-e segíteni. Bár ezesetben is nagyon kíváncsi lennék a fentiekre! :-)


Remélem még visszanézel és válaszolsz!

Köszi előre is, ha megteszed!

2010. ápr. 26. 11:55
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Visszanéztem...

Nekem vagy egy 1,5 éves kisfiam, nem volt még egy éves, amikor mentem. Nem aludt a kicsi, vele együtt én sem és nagyon ki voltam merülve. Azért mentem család állításra, mert azt mondták, hogy valószínűleg a bennem felhalmozódott stressz miatt nem nyugodt ő sem. Gondoltam elmegyek, majd meglátjuk mi lesz. Nem mondtam el ott senkinek, hogy mi a problémám apukámmal, még csak meg sem említettem, hogy nem vagyunk jóban. Menet közben azért minden kiderült. A résztvevők közül ki kell választanod, hogy ki képviseljen téged, te csak ülsz és nézel. Aztán a vezető jelöli ki, hogy ki kit képvisel a családban. És mint írtad kapcsolódhatnak be újabb személyek, mint például eltitkolt szerető, elhalt testvér stb. Azok akik valakinek átveszik a szerepét, érezni fognak dolgokat. Nem biztos, hogy érthetően tudom megfogalmazni, de igyekszem. Például aki apukámat képviselte, ugyan úgy elkezdett köhögni, mint apa. Ekkor aztán leesett az állam. Aki anyukámat képviselte, nagyon fájlalta a lábait...(trombózisa volt anyunak). Szóval elég durva.

Én is képviseltem más állításánál az egyik szülőt, és éreztem dolgokat. Nagyon hihetetlen és furcsa érzés volt. Bővebben nem szeretnék beszámolni róla, mert nem lehet elmondani másnak azt, ami ott történt. A sajátomról persze beszélhetek.

Arra azért készülj fel, hogy az állítás után nagyon fáradt leszel.

Nekem kétszer kellett mennem, mert másodjára a férjemnek kellett állítani. Eltelt utána 2 hét és azóta nyugodt a kisfiam és végre alszunk! :)

2010. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!