Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan tudnek segiteni anyukamon?

Hogyan tudnek segiteni anyukamon?

Figyelt kérdés
Apukam anyukamat itt hagyta egy no miatt.. Elvalnak tobb mint 26ev hazassag utan. Anyukam imadja apumat. Ejjel nappal sir.. Nem eszik semmit. Hogy segitsunk neki? Volt mar valaki hasonlo helyzetben?
2016. dec. 31. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Az imádatnak, azaz a szélsőséges és túlzó rajongásnak, szeretetnek ez a vége. Az illető megfojtja a másikat, nem hagy neki szabadságot.
2016. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Támogasd, vigasztald, légy mellette.
2016. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is nagyon sajnálom anyukádat, nagyon rossz érzés lehet, de idővel elmúlik, állítólag. Addig is vígasztald amennyire csak tudod, segíts be neki a házimunkába, csinalhatsz neki egy finom reggelit, csináljatok valami közöset, sportoljatok, ha szerettek menjetek el korizni esetleg.
2016. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szia! Először is nagyon sajnálom , hogy így alakult az életetek. Sok erőt kívánok. Nehéz időszak ez most, Én is ebben a helyzetben voltam 6 évvel ezelőtt. Talán azzal tudsz segíteni neki, ha sokat vagy vele, bár - és ez most nem bántás akar lenni- de egy gyerek nem fogja tudni pótolni ezt az űrt és igazából nem is dolga pótolni! Én is átéltem. Nagyon sok időt töltöttem (a mai napig töltök) az anyukámmal, hogy ne érezze magát egyedül. Mást nem igazán tudunk tenni. És bár nagy közhelynek tűnik, de az idő tényleg segít! Hány éves vagy ha megkérdezhetem? Ha gondolod írj nyugodtan és beszélgethetünk!
2016. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Már most rengeteg időt töltünk vele. Próbalunk mindenben neki segíteni es támogatni. 16éves vagyok amúgy. És köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 31. 22:12
 6/8 fikakikapókampó válasza:
100%
Szia! Én is ebben a helyzetben vagyok sajnos, Bár én most 22 éves vagyok. Apám minta apa és férj volt,aztán anyum strokeot kapott,nem tud értelmesen beszélni, ellátni magát,apám is kifordult magábol és elhagyott minket 1 éve. Most Eljegyzett egy vadidegen nőt, aki ráadásul zaklat minket,szóval teljesen megértem min mész keresztül. Légy anyukád mellett, ő legalább idővel fel tudja majd dolgozni. Az én anyukám sajnos nem igazán ért már meg semmit, csak sír egész nap...én pedig mellette sem tudok lenni,mert 12 órázok, hogy ne haljunk éhen,és fizethessem a gyógyszereit. Sok erőt kívánok Neked, és édesanyádnak!
2017. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom! Koszonjuk!
2017. jan. 1. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Bemennék egy nevelési tanácsadóba vagy szakszolgálatba, mert ott talán ismernek olyan szakembert, aki tud segíteni. 16 évesen nem tudsz felelősséget vállalni egy esetleges depressziósért, aki ki tudja, hogy mit fog tenni, amíg te suliban vagy. - Ártani nem árthat. Ha nincsen egy halom barátnője persze, akik minden nap beugranak egy teára.
2017. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!