Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha apukam negyed cigany...

Ha apukam negyed cigany anyukam magyar akkor en?

Figyelt kérdés
Dednagyim cigany volt latszott is rajta. de dednagyapam nem. Nagyapam felcigany de nagyim nem. Igy apum negyed cigany. Akkor bennem is van meg egy kicsi? Vagy mar nincs?
2017. jan. 11. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
nyolcad cigány a gyerekd 16-od cikány unoikád 32ed cigány dédunokad 64cigány ükunákád 128ad cigány
2017. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát egy minimális van, de az már elenyésző. Bár igazából az számít, hogy a családotok identitása milyen. Mert ismerek sok olyan "cigány" családot, ahol a szülők-nagyszülők már magyarral házasodtak, így a gyerekeken már semmi nem látszik, de mégis cigánynak tartják magukat, mert cigányok között élnek stb.

Így te vér szerint már teljesen magyar vagy mondhatjuk, identitásodat tekintve viszont attól függ, milyen a családod.

2017. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Talán mix, szép a borod ne aggódj!!! :)
2017. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én negyedig vagyok cigány, egyáltalán nem látszik rajtam, a családom normális magyar értelmiségi életet él.
2021. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!