Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az 1956-os forradalom után...

Az 1956-os forradalom után Ausztráliába emigráló embereket hogyan kutathatom?

Figyelt kérdés

Mivel valószínűleg még élnek azok a személyek, akiket keresek, megnehezíthetik a kutatást. De nem tudom, hol kezdjek egyáltalán bele? Tudom, valószínűleg melyik városban lakik, a gyerekei nevét, a foglalkozását, születési helyét.

Valaki csinált már ilyet, hasonlót? esetleg valamilyen ötlet?



2017. márc. 23. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért akarod kutatni?


Eleve a születési adatok 90 éven, a házasságkötések 60 éven, a halálozások meg 30 éven belül nem hozzáférhetöek.

2017. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mert a családtagjaim. Igen, ezeket a dolgokat tudom, ezért tettem fel ezt a kérdést.
2017. márc. 23. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
A vöröskeresztnek van kutató szolgálata. De ha megtalálják is a rokonaidat, ők akár azt is mondhatják, hogy nem akarnak veled érintkezni. Akkor sajnos a kereső szolgálat ennyit közöl veled: megtaláltuk, de nem akar kapcsolatot.
2017. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, természetesen ez is előfordulhat. Attól szeretném még megkeresni őket, ezelőtt is tartotta a két család a kapcsolatot, hosszú történet, miért szakadt meg. Engem itt most csak az érdekel, lehetséges e, hogy én keressem meg őket valahogy.
2017. márc. 23. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A vöröskereszt valóban jó megoldás lehet ebben az esetben, mivel 56-os dolgokról van szó, ők ebben a legjobbak.
2017. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!