Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Rossz testvér vagyok? Mi baja...

Rossz testvér vagyok? Mi baja a testvéremnek?

Figyelt kérdés

Ma reggel a hugom cuccainál kutattam(ezt kölcsönösen szoktuk csinálni) és találtam egy gyógyszert amit Anafranil-nak hívnak..Utána néztem mégis miez amit így el kell rejteni a kontaktlencsés dobozába, és azt találtam, hogy ezt főleg depressziósoknak adják!:O

Eléggé elgondolkoztatott mert így utólag mondták barátnőim is, hogy nagyon összehúzódik meg zárkózottnak tűnik, és öcsémmel is gyakran veszekednek amiből vagy az szokott lenni, hogy elvonul ő valahova vagy néz maga elé és öcsém még tovább hergeli..Én álatalában nem szólok ezekhez semmit mert gyerekes butaságnak nézem a vitáikat de ezek szerint mégis bele kéne avatkozni?(napi 6szor biztos veszekednek valami hülyeségen és néha a húgom csinál hülyeségeket amire öcsém jobban felhúzza magát)

Inkább csak azt szeretném nagyon tudni hogy aggódjak-e egyáltalán?

Édesanyánkat elvesztettük még kis korunkban és már tényleg nem tudom hogy rá milyen hatással lehetett.Egyszer elsírta magát azon, hogy elfelejtettünk neki szólni, amikor kezdődöt valami műsor.


2010. máj. 14. 09:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Ne aggódj! Kérdezz rá a gyógyszerre.Fontos lenne tudni, hogy szerezte/kata valakitől vagy doki írta fel?Rendszeresen szedi vagy csak hébe-hóba hogy feloldódjon
2010. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
most néztem, hogy szinte alig van már benne
2010. máj. 14. 10:11
 3/25 anonim ***** válasza:
56%

Az hogy mennyi van benne nem jelent semmit!

Ne itt parázz hanem beszélj vele.

Ha esetleg doki írta fel neki akkor egyáltalán nem kell aggodnód hiszen szakember foglalkozik vele.

2010. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, az Anafranil csak vényre adható ki, úgyhogy ezt valószínűleg orvos írta fel neki! Úgyhogy lehet volt orvosnál, csak nem akarja elmondani nektek (bár valószínűleg apukád tudja, mert ilyet egy normális orvos nem fog felírni egy serdülőnek anélkül, hogy ne szólna a szülőknek a túladagolás veszélye miatt). Hány éves a húgod?
2010. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Miért az a kérdés hogy rossz testvér vagy e????
2010. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Nagyon figyelj oda a tesóidra, mert ha bezárkózik az ember és magába folytja, a környezetének nem tűnik fel, hogy baj van. Ez kihathat a felnőtt korra is, vagy rosszabb is bekövetkezhet... De nem akarlak megijeszteni. Éreztesd vele, hogy szereted, rád mindig számíthat, neked mindent elmondhat. Te nem ellene vagy, hanem segíteni akarsz neki. Biztos hiányzik neki az anyukája (ami persze természetes). Legyél egyben testvére, barátnője, és ami a legfontosabb anyukája.

Nővéremmel gyerek korunkban nagyon jól megvoltunk, de miután ő elment továbbtanulni megváltoztatták a barátok.

Persze jóban vagyunk, azóta férjnél van, gyereke van, de nem szoktam vele semmit megbeszélni, mert teljesen különbözőek vagyunk. Hamar összeveszünk, nagyon gyerekes a gondolkodása, hiába már van egy kisgyermeke. Lehet nekünk az 5 éves korkülönbség az ok. Mindenkit testvérként szeret, aki ugrál neki az házban (takarít, mosogat stb.), vigyáz a gyerekre. Én nem nagyon érek rá erre, és messze is lakik tőlünk, de ez rosszul esik. Sokszor elökörködünk, de akkor is hiányzik az, hogy bízni tudjak benne. Viszont ha ki kell egymást pártolni, akkor egymás mellé állunk és megvédjük egymást.

Ezt csak úgy gondoltam leírom.

Biztosan nagyon nehéz ez a szerep, de kitartás kívánok, és nem szabad nem észrevenni a problémát.

2010. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%
Vége a számtechn.órának? :D
2010. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Mennyi idős a húgod?
2010. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ő 17 én 18 éves vagyok öcsém meg 14..Nincs ma sulim:) csak takaritgattam de már vagyok picit:)
2010. máj. 14. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!