Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek baj hogy ha a fiu...

Szerintetek baj hogy ha a fiu akit szeretek 3 uk nagyszulonk testverek?

Figyelt kérdés
Szerintetek baj ha jarok vele?

2017. jún. 2. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Első unokatestvéreddel már összeházasodhatsz, szóval nem baj.
2017. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem, kik testvérek, a nagyszüleitek? Akkor másodfokú unokatestvérek vagytok? Jogilag nem gond.
2017. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ük szülők már elég távoliak, a dédid valamelyik szülője. De 3 közös ükszülő? Mivel egy embernek 4 nagyszülője, 8 dédije és 16 ükszülője van.

Ha három közös ükszülőtők van, az úgy is lehet, hogy egy közös déditek is van. Vagy 2 az egyik ágról, 1 a másikról- ez a jobbik eset.

Nem tudom, szerintem ez már távoli rokonság. Ez egy kisebb településen, faluban simán előfordulhat, nem probléma.


Persze a genetikai állomány nem keveredik annyira, ha gyereketek lesz netán, de az a legkevesebb.

2017. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most láttam, hogy 3 ükszülő testvérek.

Ezt hogyan értelmezzem, mert akkor valami nem oké 3 ükszülőd nem lehet testvér, vagy egymás közt házasodtak.

VAGY hogy a üknagymamádnak volt egy húga, öccse báytja nővére, akik testvérek és az egyik leszármazás hozzád vezet, a másik a párodhoz. Mert úgy abszolút semmi gond- az még távolabbi genetikai kapcsolat

2017. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 3dik uk szulok
2017. jún. 2. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Genetikailag nem probléma.


Nehéz, de nem létesítenék mégsem testi kapcsolatot.

Bármennyire kedves, okos és aranyos.

A rokoni kapcsolat elegendő lenne.


Millió a lehetőség.

A millióbol is lehet 1 nagy Ő.

2017. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát:

Te-apa-nagyapa-dédapa-ükapa-2. ükapa-3. Ükapa

Ez utóbbi volt teszvére a pasid ősének?

2017. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem probléma, mert ez már 4. vagy 5. generáció, nem is számít igazán rokonnak.
2017. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!