Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Harmad unoka testvérek között...

Harmad unoka testvérek között lehet szerelmi kapcsolat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az Twilight saga sorozatban San Uley és Leah Clearwaternek lehetne-e gyerekük? Már mint úgy értem hogy genetikailag nem lesz valamilyen probléma a magzattal? Mert azt tudom hogy ha a testvéreknek születnének gyereke(egymástól persze)akkor a vér szerinti kapcsolat miatt esélyes mint fizikai mind pedig szellemi rendellenesség.

#szex #magzat #rendellenesség #Twilight Saga #Sam Uley #Leah Clearwater
2014. aug. 6. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A harmad unokatestvérek elég távoli rokonok ahhoz, hogy egészséges gyerekük szülessen. Néztem youtube-on egy biológia-előadást, és ott azt mondta a professzor, hogy egy kísérlet kiderítette, hogy a harmad unokatesó feromonjaihoz jobban vonzódunk, mint egy idegenéhez. Másrészt az a családod, akivel felnősz, sokan nem is ismerik az ilyen távoli rokonaikat.
2014. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jogilag lehet el is veheti csak az elsőnél tiltott az ilyen.

Bár ettől még az emberek nem fognak jó képpel nézni rád.


De megteheted.

2014. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most a Tv sorozatban szereplők miatt izgulsz vagy te vagy érintett az ügyben ??
2014. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak a sorozat miatt érdekelt. Mert Leah anyának a vezeték neve is Uley. :)
2014. aug. 6. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Sam Uley, végülis Emily-t vette/veszi el, aki ugyan Leah-nak unokatestvére, egy másik rezervátumból. Különben is Leah azon "sírdogált", hogy nem lehet gyereke/kölyke. :(
2014. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!