Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Én egy sváb faluban élek, de...

Én egy sváb faluban élek, de én magyar vagyok. Miért van az hogy lenéznek a svábok, hogy sokkal különbnek érzik magukat?

Figyelt kérdés
Többször kerültem már hülye helyzetbe és elegem van már a felsőbbrendüségi fóbiáikkal,egyszerüen átnéznek rajtam és nem tekintenek egyenrangú partnernek. A lányok pedig elképzelhetetlenek tartják hogy magyar fiúval járjanak. Ha ilyenek a svábok akkor nekem nagyon rossz véleményem van róluk.
2010. máj. 23. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

Ennek egyszerű az oka : rasszisták.

Ez tényleg diszkrimináció veled szemben, de ne érdekeljen...

Én pl. csak a magyarokat értékelem valamire, és ha valaki más száramázú, erősen kell bizonyítania nálam ahoz, hogy egyenrangúnak tekintsem. Igen, én is rasszista vagyok, és nekem is diszkriminatív véleményem van más népekről. Ez van!...

2010. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
56%
Értelmes vagy te is ha mi svábok nem élnénk itt mi lenne ez az ország?Mit értékelsz a magyarokon azt hogy korcs népség innen onnan minden féle keveredés nincs 2 hasonló magyar.Jöttök itt a hátranyilazós lovaglós harcossaitokal akiket mi szétvertünk,és már rég civilizált világunk volt minthogy ti még sátrakban éltetek.
2015. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: olyan is vagy.... egy magát magyarnak nevező.. magyar meg már nincs. Török 150 évig itt volt... nincs tiszta magyar..Hitler téged is eltakarított volna, mint a magyarokat szlovákokat horvátokat cseheket stb. a zsidók után... ezt tudhatnád... Te túlokos atléta..így nevezd magad rasszistának...
2018. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%

Mert büdös nácik azért. Nem véletlenül volt köztük egy csomó SS katona meg Volksbundista, hála Isten azér kiteleptettek egy csomót innen.

Én is ilyen környéken élek. A környező falukban élnek.

Nem bírom őket még munkahelyen sem...más a mentalításuk

A semmiért széthajtják magukat, ridegek.

Hiába több 100 év, egyszerüen ők különbnek érzik magukat...

2020. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!