Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Családon belüli meztelenkedés?

Családon belüli meztelenkedés?

Figyelt kérdés

Ez egy elég tabu téma amiről általában senki sem beszél erről!

Ti nálatok ez jellemző? Anyukátok a fia előtt, apukátok a lánya előtt vagy épp forditva egymás előtt meztelenkednek otthon?

Esetleg a család nudista a strandra jár?

Csak azért mert ismerek ilyeneket és lehet nagyon prüd vagyok de tőlem ez eléggé távol áll...

Pl felmentem osztálytársamhoz és az apja előtt 1 szál tangába van...

Én sose láttam apámat meztelenül de ő se engem 8 éves korom óta, mivel ezt nem tartjuk se helyesnek se megszokottnak!

Szerintetek helyes dolog? Nálatok hogy szokás? Minden vélemény érdekel!


2010. máj. 24. 21:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem normális dolog az egymás előtti meztelenkedés.
2010. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Nézd, én 26 éves vagyok, de mind a mai napig simán mutatkozom öcsém meg apám előtt egy szál tangába. Míg otthon laktam, - és még most is, ha hazamegyek anyámékhoz - simán előfordul az, hogy mondjuk húgom zuhanyzik, én meg bemegyek pisilni, aztán ott ragadok és beszélgetünk addig, amíg ő ki nem jön a zuhany alól, és fel nem öltözik. Anyám, nővérem, húgom és én simán pucérra vetkőzünk egymás előtt. Apám meg öcsém előtt nyilván csak tangára. De ebben nincs semmi, egy család vagyunk, úgysem azt nézik.
2010. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem normális dolog. Kit hogy nevelnek születése óta. Bár én nem mászkálok itthon egy szál tangába, de van hogy fürdés után póló + bugyi van rajtam, vagy ha megyek valahova, és ruhát keresek a szárítón akkor bugyi és melltartóba vagyok és látnak a családtagjaim, mondjuk alapból szégyenlős vagyok....: D Na de szerintem nincs ebben semmi rossz, végülis nem egy szál p*nciban vagy k*kiban van az osztálytársad..
2010. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
nálunk úgy megy, hogy így külön nem kezdünk el mesztelenkedni, hogy pucéran mászkálunk egymás előtt, de ha véletlen valaki pont öltözik és a másik meg arra jár, akkor nincs belőle vita meg semmi, azért mert az egyik meglátta a másikat. Apukámat nem zavarja, ha látjuk őt úgy, anyukámat meg nagyon zavarja.
2010. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
nálunk csak apum ilyen :S ő képes egy szál logósba mászkálni egész este...:S tőlem ez nagyon távol áll
2010. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

nálunk ez nem tabutéma.

öcsém és én tinikorunkig mutatkoztunk meztelenül a család előtt, mostmár nem.

a szüleink pedig sosem szégyellősködtek, most sem, apám és anyám sem szégyellős sem előttem, sem az öcsém előtt. és nem mondanám,h. ez zavar, semmi bajom nincs tőle =)

viszont én szégyellős vagyok, sosem mutatkoznék előttük meztelenül.

sztem az normális, ha egy szülő meztelenkedik a gyerekei előtt, nincs ezzel semmi baj :P

18/L

2010. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Az én apám járkál meztelen pl. fürdés után, anyám is járkál, teljesen normálisnak vélik. Én nem igazán, nagyon szégyenlős vagyok. De ha nem lennék az, akkor sem hagynám, hogy lássanak meztelenül.

Tudod azok a családok, akik már megszokták egymás szokásait, azoknak tökmindegy. Ott nem ciki egymás jelenléte előtt fingani, meg bejelenteni, hogy "most szarnom kell", ilyenek.

2010. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
nekem fura, mikor meztelenkednek egymás előtt a családtagok. nálunk nem szokás.
2010. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Én anyukám előtt merek meztelenül mutatkozni, ő is előttem(de nem meztelenkedünk, hanem ha öltözködünk vagy ilyesmi)Bátyám, és apám előtt biztos nem. A bugyi póló a minimum, de az csak addig amíg befutok a szobámba.
2010. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk nem tabutéma, de direkt nem mászkálunk így. De pl. gond nélkül bemegyek a fürdőbe, ha apa fürdik, a zuhanynak az ajtaján nem látok semmit, meg amúgy sincs semmi ebben. Nem azt nézzük a másikon.

Szóval ha meglátjuk a másikat meztelenül akkor nem kezdjük el takargatni a szemünket vagy sikoltozni, hanem észre sem vesszük, mert nem azt nézzük.

Család előtt (apa, anya - tesóm nincs) simán mászkálok tangában meg melltartóban otthon ha ahhoz van kedvem :D


17L

2010. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!