Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szoktátok családon belül...

Szoktátok családon belül egymásnak mondani, hogy "szeretek"?

Figyelt kérdés

Pl. mint gyerek az anyjának vagy fordítva.

Én sosem mondtam még senkinek, és a családban sem mondta senki sem senkinek(nem tudok róla).Nálunk ez nem szokás,nekem nem is kell,nem szeretem az ilyen "érzelgős" dolgokat.

Ti szoktátok mondani??


2010. aug. 2. 22:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
nem..
2010. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez nem csak érzelgés kérdése. Fontos, hogy a gyermek azt látja, hogy szeretik egymást a szülei és ki is tudják magukat fejezni (tegyük fel tényleg jó a viszony a szülők közt)
2010. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

anyának igen.:) néha...

18/L

2010. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%
nem. senki senkinek.
2010. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
nem.mi se érzelgünk..mégis érzem h szeretnek :P mondjuk én soha nem tudom kifejezni magam... :/ 15/L
2010. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Nesi81 ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Nálunk sem szokás az érzelmeket kimutatni. Viszont a férjemmel, azzal szoktuk mondani egymásnak. Pedig kár hogy nem mondtuk, van akinek már nem mondhatom el...
2010. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim mindig mondják egymásnak. Jó ez a kérdés, eddig nem gondoltam bele, de most rájöttem hogy én csak apukámnak szoktam mondani. (vagy ő nekem) Nem arról van szó, hogy őt jobban szeretem, csak egyszerűen vele közelebbi a kapcsolatom.
2010. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
100%

még ma is bánom, hogy nem mondtam a nagyapámnak, amikor utoljára elköszöntem tőle...

Mindenesetre igen. Szoktuk, de nem mindenki. Meglepődék az öcsémen, ha ilyet mondana (épp a hűdenagymenővagyok leválós korszakát éli meg).

És van, hogy a szavak feleslegesek. Érzelgés-e vagy sem

2010. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Én szinte minden órában. Anyunak, a nagymamának, a nagynénémnek is szoktam. Nekem elég jó családom van azt hiszem az apámat leszámítva, mert ő egy senki.

16/L

2010. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Amig otthon laktam veluk, soha nem mondtuk egymasnak. Csak mostanaban, hogy elkoltoztem, es nem lattuk egymast mar tobb, mint egy eve, kezdtuk el mondogatni a telefonba, vagy odairni az uzenet vegere.
2010. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!