Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan kezdjem el az igazi...

Hogyan kezdjem el az igazi szüleim keresését?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 27 éves fiu vagyok. Keresem az igazi szüleimet. Az a kérdésem hogy hogyan kezdjek hozá?a kereséshez Engem is örökbe fogadtak.Kérlek segitsetek

2018. jún. 15. 11:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Akik örögbefogadtak azok az igazi szüleid. Te a vér szerinti szüleid keresed.
2018. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Legelőször is kérdezd meg az örökbefogadó szüleidet, hogy milyen örökbefogadás volt. Nyilt vagy milyen. Amennyiben ők sem ismerik a vér szerinti szüleidet, mert ők lemondtak rólad, otthagytak születésedkor a kórházban, akkor nem fogod tudni megtalálni őket. Nyilt örökbefogadás esetén a felnevelő szüleid tudják, hogy kik ők. Mi az oka, hogy szeretnéd őket megtalálni? Egyáltalán mennyit tudsz az örökbefogadásod körülményeiről? Mióta tudod, hogy nem a vér szerinti szüleid nevelnek, hanem örökbefogadtak? Esetleg egy anyakönyvi hivatalba menj be, és kérd ki a rád vonatkozó adatokat, ott felvilágositanak a további lehetőségeidről is.
2018. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

Az igazi szüleid azok, akik felneveltek.


Te azokat keresed, akik csak megcsináltak, aztán elhagytak, ezt hívjuk eufémisztikusan vérszerintinek.


Ja, és 27 évesen ha "fiú" vagy, az azért gond.

2018. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Miért baj hogy 27 éves vagyok és fiu és meg akarom keresni az igazi szüleimet anyukám és apukám nem szeret eröl beszélni voltam a gyámügynél és azt monták hogy ha nincs titkositva akkor adnak ki informáciot de ha titkositva van akkor semmi informáciot nem adnak ki.És akkor hogyan tovább ha nem adnak ki semmi dokumentumot akkor sehogy nem tudok utána keresni
2018. jún. 15. 12:24
 5/23 A kérdező kommentje:
Akik örögbefogadtak azok nem a vér szerinti szüleim betegség miadt keresem öket mert beteg vagyok és kellene informácio mert nagyon komoly tüdö betegségem van
2018. jún. 15. 12:27
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Kérd meg RTL Klub stábját ott van a Keresem a családom c musor
2018. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
3asnak az volt a gondja, hogy 27 évesen már nyugodtan írhatsz férfit, fiú helyett. Ha titkos, akkor sajnos senki nem fog tudni segíteni.
2018. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha titkos akkor sehogy nem tudok meg semmit még a nevétsem az igazi szüleimnek a nevelö szüleim nem mondanak semmit.És szeretném tudni hogy miért hagyott ott a korházba mert vernek a nevelö szüleim nincsen pézem se elköltözni teljesen elegem van az életböl
2018. jún. 15. 12:54
 9/23 A kérdező kommentje:
Az rtl klubba keresem a családom nem jó mert akkor bent lennék a tvbe és nem szeretném ha mindenki engem nézzen a tvb meg azt sem akarom hogy a nevelö szüleim meg tudnák mert nem mondanak semmit mindig idegesek lesznek és terelik a szot
2018. jún. 15. 12:57
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Van valamilyen szakmád? vannak olyan álláshirdetések, ahol szállás is van hozzá, ez lehetne egy kiút a szomorú helyzetedből.
2018. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!