Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nálatok megvan az az igazi...

Nálatok megvan az az igazi karácsonyi hangulat? Szívesen töltitek együtt az ünnepet a rokonaitokkal?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 21:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyi hangulatom nincs,de a rokonaimmal szívesen vagyok!
2013. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szeretem a tesóim, meg mindenkit. Lehetnék gazdagabb hogy tudjak ajándékot is venni de így se olyan rossz.
2013. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sajnos semmiféle karácsonyi hangulat nincs az éven. Nem tudom mi lehet az oka, de most az ajándékok megvásárlása is kihívás és inkább nyűg volt nekem. Nem várom egyáltalán a karácsonyt :(
2013. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Igen szivesen toltom egyutt a Karacsonyt szeretteimmel,az igazi hangulathoz mar csak a havat hianyolom,de ez van :)
2013. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Sosincs igazán karácsonyi hangulat.
2013. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Nincsen sajna mert a karifa alatt nem lesz semmi a gyereknek.és mâr kenyère valo sincs.ez van remèlem a jövö èv jobb lesz.
2013. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs karácsonyi hangulat,de kirándulós kedvem van,úgyhogy holnap szívesen megyek a szomszéd városba a rokonokhoz a családommal együtt.Az más kérdés,hogy mással lennék a legszívesebben,akivel jobban érzem magam és nem családtag,nem rokon..(mondjuk nem is párkapcsolat).
2013. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szívem szerint elszöknék erre a pár napra... Mivel ez nem jön össze, így valószínűleg csak az galériaágyam alá építek bunkert, viszek be kaját és ellébecolok. Majd 27.-én előjövök, addig max pisilni szaladok ki. :D

Gyűlölöm. Egyrészt az elanyagiasodás miatt, másrészt meg akit szeretek, azt egész évben szeretem, akit meg nem, azt most sem. Ráadásul ilyenkor elvárják, hogy az ember jópofizzon mindenkivel, amit én meg nem fogok. Plusz megy a cécó még mindig, hogy mikor kihez menjünk, mert a barátom is pont aznap szeretné, hogy átmenjünk anyukájáékhoz, amikor én családostul megyek a nagyszüleimhez. Plusz itthon se lesz jó, mert az ingyenélő nagybátyám majd' egy éve itt van, és ki nem állhatom...

2013. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos már egy ideje nincs karácsonyi hangulatom. Elveszett akkor, amikor még hittem abban, hogy az angyalok és a Jézuska meglátogat. Nem az ajándékok miatt, hanem a csodában való hit és a szeretet érzése volt az, ami ezt a varázslatos hangulatot okozta.

Néha vissza-visszatekint ez az érzés, amikor önzetlenül és szívből adok és szeretek, vagy meglátom a gyermekek szemében felcsillanni a hitet és a reményt, de sajnos már nem ugyanolyan, mint gyermekkoromban.

17 éves vagyok, de azt hiszem,elmondhatom, hogy ennyi idő alatt megváltozott a szeretet jelentése és értéke.

2013. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hol van, hol nincs. Egész délután takarítottunk anyukámmal és segítettem neki megsütni a sütiket, csomagoltuk az ajándékokat, miközben karácsonyi zenét hallgattunk. Jó érzés volt, igazi karácsonyi hangulatom volt tőle. :) Most kevésbé van az, de nagyon várom a holnapot. Nagyszülőkkel, nagybátyámékkal és unokatesókkal ünneplünk, szívesen töltöm velük az ünnepeket, úgyhogy várom nagyon. Szerencsére semmi okom a panaszra, idén boldog karácsonyunk van. :)
2013. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!