Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hol lehet előre nyomtatott,...

Hol lehet előre nyomtatott, kitölthető családfát kapni?

Figyelt kérdés

A Mindenki Akadémiájában az egyik előadó mutatott egy keretezett családfa képet. Látszott, hogy a neveket kellett csak beleírni, előre nyomtatott kellett, hogy legyen. Talán A2-es méretű lehetett, és szép színes volt.

De nem találom, hogy hol lehet kapni. Családfa rajz, csf minta, ősfa rajz, előrenyomtatott csf, stb. így kerestem eddig.

Vagy lehet, hogy csak régen lehetett ilyet kapni? És hol?


Ha valakinek véletlenül megvan, szeretném tudni, hogy mi van ráírva, hol-ki nyomtatta-gyártotta.

Előre is köszi.



#családfa-rajz #nyomtatott családfa rajz #bekeretezhető színes családfa rajz
2018. júl. 29. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előre nyomtatott nem igen lehet, mert két azonos családfa nincsen. Viszont vannak olyan oldalak, programok neten amikben ha beírod a rokonokat, nyomtatható családfát kapsz. Apukámnak ez a hobbija. Nem tudom milyen oldalon vezeti a családtagok adatait, de az tuti, hogy ki lehet nyomtatni szépen szerkesztve.
2018. júl. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadó szerintem a Myheritage vagy a Family Search oldalakra gondolhat. Hat éve családfa kutatással foglalkozom de ilyet Én se láttam.
2018. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor, köszönöm.

Pedig az biztos nyomtatott volt, és csak a neveket írták be a kis téglalapokba.

2018. júl. 29. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban láttam pár éve aranyáron könyvesboltban valami ilyesmi emlékrögzítő könyvet.

Addig nem terjedt a figyelmem, hogy alaposabban tanulmányozzam, addigra sokkal több adatot összegyűjtöttem, mint amennyi papíron, grafikus formában kezelhető.

Közvetlen leszármazotti vonalra valóban létezhet családfa-űrlap, hiszen mindenkinek vannak szülei. Pontosan így fest egy állattenyésztési törzskönyv.

Na de hol készülhet fel egy emberi családfa-úrlap tervezője arra, hogy valakinek hány testvére, elvált, újraházasodott szülője, többször megözvegyült dédanyja van?

Nem fogsz használható űrlapot találni, tényleg célszerű a fenti javaslatokat megfogadnod.

2018. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!