Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan tudnám megtalálni?

Hogyan tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés

Röviden: Apámat nem ismerem, soha nem is láttam. 2 éves voltam amikor szétmentek anyámmal. Most 26 vagyok és szeretném megtudni h hol van, vagy h él-e egyáltalán (mert az a hír járja h kb 2 éve meghalt). Pár éve szépen eltűnt onnan ahol lakott. Az volt az utolsó ismert címe.

Hogyan tudnék elindulni, hova tudnék fordulni ezzel? Hivatalos útra értem, mert apám részéről senkit nem ismerek


2018. aug. 28. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
KEKKH, kapcsolatfelvételi kérelem.
2018. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lakcímnyilvántartóban nézted az utolsó címét? Ha nem, próbálkozz ott. Anyakönyvi hivatalban utána lehet nézni, tényleg meghalt-e, ha az utolsó lakcímén nincs.
2018. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezek mind jók csak elég bonyolult rendszer ez, ügyfélkapun nem találok semmit.

2018. aug. 28. 14:20
 4/9 A kérdező kommentje:
De legalább tudom merre induljak el! Adtatok egy jó ötletet. :)
2018. aug. 28. 14:25
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Utcsó címre elmész, és szétnézel, beszélgetsz, utcsó munkahelyet megkeresed. Nevét tán csak tudod? Munkahelyről pedig exkollégákat le lehet vadászni fészbúkról, és megkeresni.
2018. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Szoktak ilyennel egyes tévéműsorokhoz pl.Naplóhoz is fordulni, ha valamilyen szinten felvállalod a nyilvánosságot, akkor szerintem az adatok alapján egy ambíciózus, esetleg szabadúszó újságírónak ez remek feladat és cikktéma lehet...
2018. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
6-os vagyok, amúgy 24 év után ez most hogy, meg miért jutott eszedbe?
2018. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Anyakönyvi hivatal: születési, házassági, halotti anyakönyvet kikérni.

A házassági anyakönyvi kivonatukban vannak az adatai.

Abból már tovább indulhatsz.

2018. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

4 éve voltam az utolsó címén de az épületet lebontották, onnan ment el valahova, tűnt el teljesen.

Mert már több embertől azt hallom h meghalt és utána akarok járni igaz e.

2018. szept. 4. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!