Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen programmal tudnék...

Milyen programmal tudnék olyan családfát nyomtatni, ahol az oldalági rokonság is látszik? MyHeritage-n megtudom csinálni valahogy?

Figyelt kérdés

MyHeritage programom van, de itt is csak az egyenesági felmenők és leszármazás látszik és csak a közvetlen rokonoknál van oldalági. Ez nem sokkal több, mint amit én megszerkesztettem Word-ben.

Vagy esetleg érdemes előfizetnem a prémium csomagra az ingyenes helyett? Akkor már meg lehet csinálni?



#családfa #program #nyomtatás #oldalági rokonság
2018. aug. 29. 17:18
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:
GRAMPS.
2018. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt használom.Amikor kell, kérem kattintással a 16 napos próba licenc kulcs e-mailben megküldését.

[link]

2018. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ezekre a programokra rákerestem és kidobott egy előadást egy szakértőtől, ott találkoztam az Ahnenblatt nevű programmal, amit le is töltöttem és szuper. Már fel is vittem 250 személyt, pdf-ben lementhető, akár A2-ben vagy nagyobban. :)

2018. aug. 31. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!