Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok az Ildikó névről?

Mit gondoltok az Ildikó névről?

Figyelt kérdés
Milyen személyiségre utal? Milyen lányt/nőt tudtok elképzelni?
2010. jún. 24. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
úgy hívják az ofőmet.
2010. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Van egy pár Ildikó ismerősöm. Összességében rafináltak, kétszínűek, és gőgösek.
2010. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A babámat hívták így kiskoromban. Nagyon szép név. Szőke hajú volt a babám is illetve eddig még csak szőke hajú Ildikókkal találkoztam életemben. Derűs, jó lelkű személyiségre utal, szép kék szemű szőke lányt tudnék elképzelni ilyen névvel.
2010. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Az összes Ildikó ismerősöm nagyon nagyra van magával, elég kétszínű, intrikus, nem riadnak vissza a hazugságtól sem, ha ezzel előnyt kovácsolhatnak maguknak. Számítóak, pénzéhesek, törtetőek.

Tényleg nagyon érdekes, hogy az ÖSSZES Ildikó ismerősöm ilyen, kivétel nélkül.

2010. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Én is Ildi vagyok, nem vagyok se rafinált, se gőgös :D. Szerintem ez a része nem név függő, hanem neveltetés, és valamennyire örökletes.

Én magam amúgy kicsit utálom a nevem, a teljes nevemet "Ildikó", ha lehet sehol nem használom (pl. iwiw, meg hasonlók). Csakis hivatalos dokumentumokba írom ki teljesen.

Igazából nem is tudom, h miért utálom...talán mert annyira szokványos név, jobb lenne valami különlegesebb :D.

Nekem, ha lányom lesz, tuti nem lesz mindennapos neve...

2010. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
nekem inkább negatív személyiség jut eszembe erről a névről. Nem mondom h csúnya név, de nem kifejezetten kellemes a hangzása...
2010. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ma 21:45


Megerősítem!


Eddig 2 Ildikó ismerősöm volt, mindkettőre illik, és egyik sem volt valami szép látvány.


Ildikó = Viziló

2010. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, aki Ildi...az előttem szólónak üzenem, h ismerj meg engem :D, én nem vagyok törtető és pénzéhes sem...és most ezt nem azért mondom, h öntömjénező legyek. Az egom kicsi, teljességgel utálom magam és a kinézetemet is.

Az én ismerőseim engem segítőkésznek, és kedvesnek tartanak...bár annyi talán igaz a nevemről (legalább is ezt olvastam...), h hirtelen haragú, de hamar bocsájt meg. Számtalanszor átéltem, h hirtelen lettem dühös, de hamar meg is bocsájtottam :)...Kérdezzétek csak párom :D

2010. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

csúúnyák

a nyelvtantanáromat igy hivják, olyan mint a zsiráf 2 hétig ua a gatya szokott rajta lennixD undoritó 1 nőszemélyxDwwew

2010. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon jó barátnőm Ildikó. Nem rendelkezik egyik negatív tulajdonsággal sem, amit itt felsoroltatok :)

150centi és 40kiló kábé. Szóval az Ildikók nekem picik és törékenyek :)

2010. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!