Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ez természetes? Ti is így...

Ez természetes? Ti is így vagytok a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm megy el suliba messzire, és olyan rossz, meg ha nemlátom olyan 3 napig akkor úgy megölelném
2010. jún. 28. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes:D
2010. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Mondjuk én alapból túlságosan ragaszkodom azokhoz, akiket szeretek...
2010. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is

amúgymeg igen természetes. mondjuk nekem is volt ilyen barátnőm és sajnos amikor másik suliba kerültünk akkor kevesebbet találkoztunk stbstb... és hát a végén az lett hogy összevesztünk :S nem hitt nekem eléggé..bekavarták a xart. szóval ha ilyen van akkor vigyázzatok az ilyen dolgokra. én a barátnőmmel 13és fél évig voltunk a legjobb barátnők.. :S

2010. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig ölelném :)
2010. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog, nagyon ragaszkodsz hozzá!
2010. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14.07-nek

Én 27 éve ismerem a legjobb barátnőmet, és rengeteg veszekedésen túl vagyunk, nagyon sokszor bántottuk meg egymást, amit nem szabadott volna, és többször összevesztünk és nem beszéltünk sokáig. Mégis mindig kibékülünk.

13 év nagyon hosszú idő, lehet, hogy meg kéne beszélnetek, mert az idő megy, és ha ilyen sokáig barátok voltatok az nem véletlen volt. Persze, ahogy írtad, gondolom nem rajta múlt.

2010. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez egy nagyon természetes dolog. Komolyan. Talán egy kis szeretethiány is van benne, de őszintén, ki nem szeretethiányos? Én pl nagyon... mindenkit megölelnék, de el is sírom magam. Hát igen -.-ˇˇ szóval ez normális :D
2010. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!