Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, amíg nem kommunikáltatok a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Én már több, mint 1 éve nem is beszéltem a legjobb barátnőmmel :-( 5 évig éjjel-nappal együtt voltunk, vagy legalábbis telefonon beszéltünk. Aztán történt valami...megismerkedett egy sráccal, aki miatt teljesen kifordult magából. A többi barátnője ezt tolerálta, én aki állítólag a legjobb voltam, többször szóltam neki amiatt, hogy pl. egész nyáron nem tudott velem leülni egy kávéra. A srácra mindig volt ideje, pedig megalázta őt és szinte naponta szakítottak. Nekem nagyon hiányzik a barátsága, mindenről tudtunk egymással beszélni de egyik napról a másikra megszüntette velem a kapcsolatot. Volt valakinek hasonló esete, ami jól végződött?
2011. júl. 3. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A leghúzósabb időszakban 1 év alatt kb. 1x találkoztunk és 2-3 alkalommal beszéltünk. Ez 1-2 év volt, mindkettőnknek volt zűrös párkapcsolata, és egyszerűen nem maradt energiánk semmi másra. Azóta ezen túl vagyunk (néhány éve) és ugyanott folytatódott minden, ahol abbahagytunk:)
2011. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
52%
1 nap volt a leghosszabb idő... :):P Tovább nem bírtuk.
2011. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak nálunk is minden rendbe jönne :-( Azt se tudom, hogy vajon én hiányzom-e neki. Egyszer volt már köztünk egy hosszabb mosolyszünet, kb. 3 hónapig bírtuk akkor, de utána mikor találkoztunk, azt kérte hogy többet ne legyen ilyen, mert nagyon hiányoztam neki.
2011. júl. 3. 13:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán jó barátok vagytok vissza fog találni hozzád.Olykor az embereknek elkanyarodik az útja,de ha így szeretitek egymást nem félek.
2011. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó! Remélem, tényleg így lesz!
2011. júl. 3. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Az egyikkel 18 éves barátság után 1 évig nem beszéltem,megbántott több ízben és elegem lett!Aztán kibékültünk és rá talán fél évre megint össze vesztünk szintén a megnyilvánulása miatt,és 2 évig nem beszéltünk!Nagyjából tudtam róla hogy mi van vele de annyira nem hiányzott!Aztán rávettem magam adok még egy esélyt neki hogy hátha felnőtt és változott a stílusa...

Ugyan olyan mint volt,hanem még rosszabb is!Ahogy öregszünk én egyre komolyabban látom a dolgokat,és emiatt ő egyre gyerekesebbnek tűnik a szememben!Borzasztó stílusa van,egy két barátnőt rövidebb időre mindig össze szed maga mellé,de én vagyok az egyetlen aki huzamosabb ideig "reménykedett a javulásában"!Azt hiszem lezárom szépen ezt a barátságot és reménykedem,egyszer megváltozik és meg fog tudni becsülni magán kívül valaki mást is!

A másik barátnőmmel 3 év után kaptunk össze egy apró butaságon aztán viszonylag hamar kibékültünk de bennem valahol mélyen ott volt ez a vita mindig!Aztán 8 év után úgy hátba szúrt hogy csak pislogtam!Szépen lassan rájöttem az összes turpisságára(mert sajnos volt elég) és nem áll szándékomban valaha is kibékülni vele!

Nehezen,de tanulok a hibáimból és nem fogom újra elkövetni!Előnye hogy én sosem fogom ezeket a hibákat elkövetni mint amiket ő(k) csináltak,hátránya hogy nem valószínű lesz még egy ember akibe FELTÉTEL nélkül meg fogok bírni!

De hogy válaszoljak is...egy srác miatt hanyagol szinte teljesen akkor nem igaz barátnőd és csak a te részedről egyértelmű a barátság!!Próbálj másik barátnőt találni,remélem vele jobban jársz!:)

2011. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
(Y) Állítólagos legjobb barátnőm több, mint fél éve jött össze a barátjával, azóta nem is nagyon érdekli, hogy mi van velem, ha beszélünk, akkor is a pasija a téma. <3 Talán jobb lenne, ha egyáltalán nem is beszélnénk.
2011. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
13:23-asnak: Lehet , hogy akkor tényleg nem volt érdemes kibékülni vele...te meg jófej voltál, hogy adtál még neki esélyt de nem érdemelte meg.
2011. júl. 3. 13:47
 9/13 A kérdező kommentje:
13:32-esnek: na pont erről beszéltem, sajnos sok ilyen csaj van! Minek az ilyennek barátnő? Addig jó csak , amíg nincs pasi???
2011. júl. 3. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én a lánnyal aki a legjobb barátnőm volt kb. 4 évig ebben az évben váltunk el. Azelőtt szinte minden nap kint voltunk meg minden. Aztán történt valami. Nekem és neki is lett barátja. Aztán ő szakított barátjával szinte Ok nélkül. Akkor én maradtam két tűz között. Ugyanúgy szerettem a srácot is meg bnőmet is.. aztán ő elkezdett más lánnyal lenni. Folyamatosan átvert, én mindig megbocsátottam.. De akkor telt be a bili amikor írt nekem levelet hogy szeretné megpróbálni újra, mert a másik csajba nem találja amit bennem, és erre a kisujját nem mozdította... Valamennyire túl vagyok rajta, de a mai napig hiányzik. Főleg ahogy látom hogy azóta a másik lánnyal, hogy tönkre teszik magukat... ezvan =/ 15/L
2011. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!