Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Megrendeltem a Myherritage...

Megrendeltem a Myherritage DNS-tesztet és a mellékelt borítékba feladtam a mintát, viszont nem ajánlott küldeményként. Van esetleg valakinek valamilyen tapasztalata azzal kapcsatban, hogy ilyenkor az eredetileg megadott 3-4 hét mennyire tolódik ki?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 01:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen mindegy, az ajánlott sem megy gyorsabban, csak lehet követni, hogy hol jár.
2019. ápr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Azt ugye tudod, hogy bekerülsz egy genetikai adatbázisba,

továbbá a gyerekeid és annak a gyerekei is...


Végül is ez volt a legutolsó titkod amit még nem tudtak rólad eddig-.

2019. ápr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
1-2 héttel .
2019. ápr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Elvileg ez nem változtat semmit az időn. Itt csak annyi probléma lehet, hogy nem könyvelt küldeményként ha nem érkezik meg a címzetthez, akkor sose tudod meg, hogy hol esett ki a rendszerből.


És már a DNS-t is kitudják csalni egyes emberektől... Nem a két szép szemedért "segítenek" neked! Én még a legálisságát is megkérdöjelezném az ilyen jellegű adathalászatnak.

Bár az mindenképp érdekes lenne, ha már mindenki DNS-e az adatbázisban lenne, és kiderülne, hogy nem kettő, hanem öt testvéred van, és az apád nem is az apád. Jó szórakozást!

2019. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Hagyd már abba ennek a reklámozását.

Aki ilyen dns tesztre vállalkozik, olvassa el az alábbi cikket:

[link]

Az egyik fontos tudnivaló hogy a dns-ed még jobban azonosít mint az ujjlenyomatod, könnyebb kinyerni.

2019. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

És akkor mi van, ha azonosít?

Ha nem követtem el semmi törvénysértőt és nem is fogok, akkor miért érdekel engem ha megvan nekik a DNS mintám?

Nem is értem miért nem vesznek kötelezően mindenkitől ujjlenyomatot, mikor rengeteg olyan eset van, hogy gyilkosságok, nemi erőszak stb. esetén ott az ujjlenyomat, és simán tudhatnák ki a tettes, de nem tudják, mert nincs mindenkiről ujjlenyomat.

2019. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

#6 ez egy magán cég. Ha viszont állami lenne, akkor sem a magyar államnak adod ki adatodat, hanem az USÁ-nak.

Pl. Meg tudják nézni kik jártak adott helyen, ha már elég nagy az adatbázisuk.

Ha pedig azt hiszed ha semmi rosszat nem csinálsz, akkor nem lehet baj, gondolj csak bele mi lett volna ha hitlernek rendelkezésére áll ekkora adag dns.

Lehet még több embert internál.

És még egy: hitler idejében sem hitték el sokan hogy lehet népirtást csinálni állami szinten, tehát most már ideje lenne tanulnunk a történelemből.

2019. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Vagy földönkívülieknek gyűjtik a DNS-t, hogy olyan hibrideket hozzanak létre, amik képesek alkalmazkodni a földi körülményekhez, így kolonizálhatják a Földet, minket pedig kiírtanak.
2019. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudod pontosan milyen cég, és mire használják. Vissza is élhetnek vele. Aztán majd próbáld meg itthonról egy amerikai céggel szemben érvényesíteni a jogaidat, ha bármi gond lesz. Sok sikert! Vagy majd a gyerekeid. Mert örökre el lesz ott raktározva a dnsed.
2019. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Előzetesen utána jártam és annak tudatában rendeltem meg a tesztet, hogy amerikai cég tárolja majd,hogy 5 generációra előre és vissza kihat (hogy fog majd utálni a bankrabló harmad szépunokaöcsém...) és hogy jelenleg negyed millárd fős az adatbázis stb.


[link]

2019. ápr. 22. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!