Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nem értem, miért nem akarja...

Nem értem, miért nem akarja Anyucikám, hogy elmenjek ithonról?

Figyelt kérdés
Nem rég született meg a kisbabucink,és egy családi házban lakunk négyen,Anyum nem akarja hogy elköltözzünk albérlertbe,ő egyedül van,csak rám számithat.Pedig nekünk is jobb lenne,ha külön család lehetnénk,semmi bajom Anyukámmal,és a párommal is jól kijönnek.szerintetek?
2010. júl. 6. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
szerintem anyóstól olyan távol, hogy ne tudjon papucsban átmenni...és ez mindkét anyósra igaz...
2010. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Miért kellene elköltöznötök albérketbe? Ez csak ma divat. Ha jól kijöttök egymással,akkor semmi értelme költözni. Feleslegesen fizetnétek az albérleti díjat. Ha valami nem tetszik a tulajdonosnak,akkor költözhettek máshova. Rezsit pedig ott is kellene fizetni.

Ha anyukád veletek van,akkor sokat segíthet a pici körül is.Vagy ha ti csináltok majd programot,akkor tudod kire hagyni a gyereket.

Attól még lehet külön életetek,csak szervezés és megbeszélés kérdése.

2010. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális hogy az anyukád nem akar egyedül maradni. Ha jól kijöttök egymással, akkor mi a gond? Albérletben lakni nem egy nagy élmény, azt a pénzt, amit kifizetsz egy idegennek minden hónapban, félre tudod rakni, és ez az évek alatt azért nem kis összeg! Én már csak tudom, 7 éve lakunk albérletben sajnos! :(
2010. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Na most pont ez az a helyzet, amikor megkérdem, hogy hova ez a nagy rohanás?

Szép a külön élet, de pont egy albérlet egy kis babával? Olcsó is 70-tól indul+ még enni is kell valamit...

Így meg otthon lehettek, segthet is nekd, és írod jól megvagytok. Tudod, az én anyukám is egy nagyon szelíd, kedves asszony, összetenném a kezem, ha mellettem lehetne; mert majd érezni fogod egy idő után, hogy milyen áldás, ha 1-2 órára le tudod valahol tenni a kicsit. Így meg hogy helyben van...

Én a helyedetekben otthon maradnék, gyűjtögetnék egy kis pénzt és majd x év múlva belevágnék egy lakás vételébe. Annak is törlesztője annyi mint egy albérlet ....

2010. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem sürgősen hagyd el ezeket a szavakat: anyucikám, kisbabucink.

Nagyon gáz felnőtt nő létedre!!!

2010. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
kedvesem!Semmi közöd hozzá,hogy én hogy szólitom öket!!!minek válaszolsz,ha értelmeset nem tudsz:-)))))))
2010. júl. 6. 10:43
 7/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy nics veszekedés még ellehet menni. Figyi én munka miatt kötöztem a barinőmékhez és egy idő után már nem olyan volt a viszonyunk a szüleivel mint mikor csak látogatóba jártam. Megváltozik az ember, kijönnek a hibáik. Ő nem akar egyedül lenni érthető de azért ti már egy külön család vagytok.
2010. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem tudom,h milyen a házatok,de ilyen helyzetbe tuti csinálnék 2 bejáratot,v tetőteret,úgy h mindenkinek külön bejárása van és mégis külön de egybe vagytok.
2010. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én értem édesanyádot, hogy mért nem akar elengedni.

De, ha én lennék az Ő helyében, elengednélek benneteket albérletbe és pár hónap mulva nagyon boldogan jönnétek vissza.

Talán nektek is kellene szokni egy kicsit az életet és akkor jobban megbecsülnétek azt ami van.

2010. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De ez meg épp az amit valszeg az anyuja nem akarna. ez szinte albiba lévőség, külön tőle. Meglehet hogy nem is olyan a ház hogy külön bejárat legyen. Én megértelek titeket, hisz lehet hogy magánéletetek sem tud lenni, mindig azt figyelni hogy mikor jön be, és ezt most nem rosszindulatulag mondom. Anno mi sem tudtunk pl félelem nélkül egy jót szerelmeskedni mert hiába kilenc volt este, mindig volt valami nesz amire odakellett figyelni. És ez egy idő után emészti az embereket.
2010. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!