Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után elmenjek a temetésre?

Ezek után elmenjek a temetésre?

Figyelt kérdés

Meghalt a papám,és hétfőn lesz a temetés. A mamám azonban azt mondta h ne merjek a temető közelébe menni,mert a papám is utált,és az egész család szerint k.urva vagyok. A szüleim elváltak és én anyukámmal maradtam. Apukám nem igazán igyekezett tartani a kapcsolatot velem,én meg még kicsi voltam és egyedül sose mentem le a mamámékhoz. Egyre ritkábban találkoztam velük meg az apám felőli rokonokkal. Amikor találkoztam is velük akkor a mamám felöl habár normálisan beszélt velem (ha ottvoltam-hátam mögött minden voltam csak jó nem) éreztem némi utálatot,de a papámmal jól elszoktam lenni.

A mama azt mondta ha lemegyek akkor a koszorúval fog kicsapkodni a temetőből. Képes rá azt hiszem. Nem tudom h lemenjek e. én elbúcsúznék a papámtól,de így nem akarok lemenni.

Gáz ha csak a temetés után pár nappal megyek ki a papa sírjához?


2011. okt. 13. 19:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem egyáltalán nem gáz, h a temetés után mész ki egy szál virággal a sírjához, hisz tőle akarsz elbúcsúzni és nem a rokonoktól.

Mellesleg szerintem ha elmész a temetésre ott sem lesz zűr, a nagymamád,ha egy kicsit is szerette a papát, akkor nem veled lesz elfoglalva.

2011. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
nem értem hogy lehet ilyen gonosz a mamád. de szerintem az is jó ha csak 1-2 nappal később mész le !
2011. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
menj el a temetésre. ugyanúgy jogod van ottlenni mint bárkinek, aki ismerte a papád, és mamád meg nem teheti meg, hogy kikerget. az már tényleg sok lenne. bátorság :)
2011. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%

Itt nem a mersszel van gond hanem anyukáddal.

Ha az anyukád így áll hozzá,akkor nem "gáz"ha temetés után pár nappal mész le.Én a helyedben azt tenném hogy lemennék és kész.Anyám odajönne leszidni én megmondanám neki hogy ő az én nagypapám (nem igazán értettem a kérdést u.h.ha az apukád az akkor sry.)és nem áll jogodban megtiltani hogy elmenjek a temetésre.

Szerintem neked is ezt kéne tenned.

De én azt modom halgass a szivedre.Az mindig igazat mond.


U.I:anyuddal próbálj kezdeni vmit

Remélem tudtam segiteni.

2011. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem kergetne ki a temetőből(bár tartok tőle h megcsinálná),de így h ezt mondta nem is nagyon akarok elmenni
2011. okt. 13. 19:45
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
én így tuti nem mennék el,de viszont pár nappal késöbb kimennék.am hány éves vagy?
2011. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

a nagypapám halt meg,és a nagymamám mondta ezt.


Anyukám azt mondta h ő majd csak a temetés után visz majd virágot,mert nem akar balhét a rokonokkal. Őt tényleg nem szereti senki,mert hogy annak idején elvált.

2011. okt. 13. 19:48
 8/23 A kérdező kommentje:
17
2011. okt. 13. 19:48
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Én elmennék, de kicsit félre húzódnék és vinnék magammal valakit, akinek a fedezékében állnék. A temető nem az a hely, ahol cirkuszt szoktak rendezni. Csak fenyeget a mamád.
2011. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Én csakazért is elmennék. 1 jogod van elmenni a temetésre, 2 ha mamád megcsinálja a patáliát, akkor őt fogják lenézni, nem téged
2011. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!