Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy nem képes valaki a saját...

Hogy nem képes valaki a saját gyerekét szeretni és egyáltalán nem törődni azzal, hogy a gyerekével mi van?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt az embernek ( a gyereknek) magában lerendeznie?
2010. júl. 7. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pld. nehéz:(:S
2010. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Még 14 éves vagyok:s és hiába vannak örökbefogadó szüleim,mit sem segítenek:( nekem olyan ember kell,aki nagyon,tiszta szívből szeret...és úgy érzem erre csak 1 személy képes,és tudom ki az..na és vele próbálok lenni rengeteget:D és jó vele..
2010. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
de nem fiú,hanem kétszer annyi idős nő,mint én:) hozzá ragaszkodok..nem tehetek róla!
2010. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen beteg állatok. Az ember ezt az önismeretének tudatos fejlesztésével tudja feldolgozni igen nehezen.
2010. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Valami trauma érhette a szülőt, ami persze nem mentség számára. A gyerek ilyen esetben NEM hibás. Ha ezt megérti, akkor nehezen, de el lehet fogadni a helyzetet.

Igazi megnyugvás csak akkor jön, ha gyereknek is gyereke lesz, és ő jobban csinálja.

2010. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Engem érdekelne, hogy az ember hogyan tudja ezt magában úgy letisztáznia, hogy az ne okozzon örökös fájdalmat. Hogyan lehet az embernek érzelmileg függetlenitenie magát?
2010. júl. 7. 17:59
 7/18 anonim ***** válasza:
Oszinten? Ezt ep esszel nem lehet feldolgozni. Olyan ember tudja magat teljesen fajdalommentesen tultenni ilyenen, aki egy erzelmi nulla epp, mint a szuloje.
2010. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember legalább megtanulja hogy ne zajkózza lépten-nyomon: minden nőnek szülni kell...
2010. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát...nekem is ilyen az anyám.Van, hogy úgy érzem, nem is érdekel, nem is fáj, de olykor rámjön a fél nap, és sírok,depizek összevissza ... és olyankor naggyon sz@rul érzem magam, és csak 2ember tud megvigasztalni, kedvet csinálni az élethez.
2010. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

(18:08)

14L vagyok.

2010. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!