Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A következő arcvonások és...

A következő arcvonások és testi adottságok milyen származásra utalhatnak?

Figyelt kérdés

Nem: férfi.


Arcvonások: kitüremkedő szemöldökcsontok, erőteljes homlok, kissé csúcsos hatású fejtető, szemöldök külső csúcsa és fülhegy között 13,5 cm távolság, szabályos orr (nem görbül semerre, nem túl hosszú, nem túl rövid, nem konyul lefelé és nem pisze), barnás-zöldes szembogár, a járomcsont nem igazán erőteljes, nem túl erőteljes állkapocs, kiálló állcsúcs, az állcsúcson nincs középen mélyedés. A koponya hátsó része viszonylag nagyobb az átlagnál.


Testalkat: széles váll, széles hát, emellett a csípő is széles, hízékony testalkat, hosszú lábak, nagy fesztávolság a karok vonatkozásában (192 cm). Középmagas (180 cm). Enyhén barnás bőr.


Milyen felmenőkre utalhat? Én csak dédszülőkig tudom visszavezetni, délszláv és sváb felmenőkről tudok. Grúziában, Azerbajdzsánban mindig helyinek néztek érdekes módon. Magyarországon sokszor külföldinek néznek a fiatalabbak. Jó, én is fiatal vagyok, még csak a húszas éveimben járok.



2019. jún. 4. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vezesd vissza tovább családfádat, esetleg csináltass DNS-tesztet, etnikai meghatározással.

Először mindenképpen a további kutatást javaslom.

2019. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyar tulsagosan is kevert nep ahoz, hogy meglehessen mondani epp milyennek nezel ki a leirtak alapjan. Kapasbol tudok 10 olyan ismerost aki hasonloan nez ki mint te, van olyan ismerosom aki ugy nez ki mint egy azsiai, van akinek szinten azsiai huzott a szeme, de KEK szinu, van aki mediterran tipusu, es szoke tejfeher boru is. Most abbol hogy barnas a szemed , meg se nem ilyen hosszu se nem rovid az orrod stb nem lehet tul sokra vonatkoztatni.

Vagy tegyel fel egy kepet, abbol egyszerubb megmondani.

2019. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Most hirtelen ez a legfrissebb kép, amely rendelkezésemre áll:


[link]


Szerintetek? :D Jobban megnézve nem is csodálkozom, hogy kaukázusi részeken helyinek néznek... :D

2019. jún. 4. 15:47
 4/15 A kérdező kommentje:
Találtam egy frissebbet: [link]
2019. jún. 4. 15:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig nagyon classic magyaros kinezeted van:D

Az elso kepen elmennel azerinek siman, de ugyanugy toroknek, kozel -keletinek, romannak, vagy epp magyarnak:D

De hatarozottan kelet-europai!! :D

2019. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt de jó olvasni, hogy "classic magyar kinézet"! :D Majd kipróbálom a törököknél is, hogy mennyire olvadok bele a környezetbe :D
2019. jún. 4. 18:06
 7/15 anonim ***** válasza:

Az első képet nem látom már, a második láthatóan egy szelfi, ami erősen torzít.

Nincs olyan, hogy "classic magyar" kinézet, erősen kevert nemzet vagyunk.

Továbbra is ajánlom,hogy ha ennyire foglalkoztat a származásod, akkor kezd el kikutatni a családfádat. Az többet fog mondani, mint itt bárki is egy leírás és egy szelfi alapján. Ez annál bonyolultabb dolog. (1. voltam)

2019. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem az első látszik. Mennyibe kerül egy ilyen DNS-vizsgálat vajon? Már amelyiknél nincsenek olyan adatvédelmi gebaszok, mint a myheritageDNS-nél, de nem "50 milliárd" Ft :D
2019. jún. 5. 10:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj a MyHeritage-dzsel, én is csináltattam náluk. Annál olcsóbbat nem nagyon találsz, még akció nélkül is a legolcsóbb (legalábbis azok közül, amikkel én eddig találkoztam).
2019. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem azzal elég komoly adatvédelmi aggályaim vannak. Feltöltöd egy tök idegen, magánkézben lévő nyílt szerverre a DNS-adataidat... Mi a biztosíték arra, h nem élnek vissza vele? Nekem annál nem olcsóbb kell, hanem biztonságosabb. Ha 40-50 ezer Ft-ba kerül, még annyit kifizetek érte, de 120-200 ezer Ft-ot nekem már nem ér meg a dolog. A heritage olcsó, de cserébe meg totál aggályos az egész.
2019. jún. 5. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!