Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy párod...

Volt már olyan, hogy párod családja részéről nagyon megalázott valaki?

Figyelt kérdés
Értsd úgy, hogy te és párod nagyon jól megvagytok, de nagyobb családi összejöveteleken párod valamelyik rokonától kapsz egy jó nagy sértést. Pedig nincs káros szenvedélyed és dolgozol, valami miatt ennek a személynek mégsem felelsz meg és ezt meglehetősen otromba módon mutatja ki.
2019. júl. 25. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem volt. Nem engedtem soha idáig fajulni a dolgokat.
2019. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha lett volna, akkor egészen biztosan egyszeri, soha meg nem ismétlődő alkalom lenne, mert onnantól annak a szemelynek a közelébe se mennék. Mondjuk ha a partnerem nem állna azonnal mellém a sértéskor, akkor nem is lenne esély, rá, hiszen azonnal ex lenne belőle.
2019. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyóspajtás már kezdetekkor is utált. Ellőttem soha, de másoknak mindig szidott, alázott. Visszamondták, így megkönnyitette a dolgomat. Nem mentem többé hozzájuk. Azóta bánja, próbűl kedveskedni, de csak nagyon ritka azok a napok száma amikor együtt vagyunk.
2019. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Parom egyik rokona.Keresztelőn voltunk mentünk be a templomba pap,család mindenki ott volt erre a rokon :jo kövér vagy,nem gondoltam hogy ekkora vagy,nem talakoztunk par éve,igaz vekonyabb voltam de szültem is meg szülés után olyan betegségem lett amire szteroidokat kelett szednem,attol hiztam meg.Eletemben nem ereztem magam olyan megalazottnak..meg az iskolás gyerekek akik ott énekelnek is röhögtek.Pedig az benne a poén hogy azt hittem jól nézek ki,az ember csak kiöltözik egy ilyen eseményre.
2019. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

4!


Ilyenen annyira nem kell megsértődni, hiába bunkóság. Egyrészt ha régen látott, lehet hoyg ahhoz képest valóban híztál is. Simán vissza kell szólni valamit. Mindnekin van valami,amibe bele lehet kötni. Érre pl simán lehetett volna mondani, hogy te meg jól megoregedtel/ráncos lettel/jó bunkó lettél.

2019. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Engem anyosom azzal az indokkal utalt hogy elvettem a pici fiat. Aki mar felnott dolgozo ember.. Mindig sertegetett,nem mindig szoltam ra amikor meg csak csipkelodott,azthitte majd emiatt megutalom a ferjemet. Azt erte el ezekkel hogy az unokajat ritkan visszuk at neki. Erdekes azota kezes baranyt jatszik csak hogy levigyuk es ugy tesz mintha szeretne. Akkora nagy megalazasokat nem csinalt csak az hogy folyamatosan lenezett es mindenbe belepofazott. A parom minden alkalommal kiallt ertem es en is magamert de ennek ellenere folytatta. Ennyi mar ott tartunk hogy havi 1-2 x jon es slussz
2019. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm mindig beszól valamiért. Nem bántásból, ilyen kretén kihaénnem stílusa van. Általában a férjemet találja meg, de ha ő dolgozik, és egyedül megyek a vasárnapi ebédre, akkor jobb híján én következem. A kedvencem az volt, amikor vihogva átszólt a D kosaras mellei felett, hogy én az béseimet ha borogatnám, elmúlnának. -_-
2019. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A sógorom egy összejövetelen mellettem állt a bátyjának a felesége és azt üdvözölte és nyalizott neki.Mikor nekem kellett volna köszönnie akkor azt mondta, engem nem kell üdvözölni.Nem szóltam semmit sem a sógornömnek(tehát a bátyjának a feleségének)nagyon tetszett a szitu.Legközelebb mikor találkoztunk jött vigyorogva és üdvözölni akart,félre forditottam a fejemet, a férjem rám szólt,hogy miért viselkedek igy a bátyjával!Na és tudjátok ki lett gonosznak beállitva én, a férjem egy alamuszi senki,aki mindent elnéz a tesvéreinek, és én vagyok rossznak beállitva.Egyszerüen nem tudom,hogy mit tegyek velük.Annwira irritálnak már,nagyon bunkó emberek.
2019. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
90%
Nekem egy családi ebédnél szólt be anyóspajtás, mert volt merszem elmesélni jövendőbeli tervemet, miszerint 1 évet szeretnék utazgatni. Na erre az volt a reakciója, hogy a vér nem válik vízzé. Benne van a véremben ez a csatangolási vágy, hogy nem tudok egy helyen megállapodni, de ő nem hibáztat érte. Mindezt arra értette, hogy tudja, van bennem roma vér.
2019. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Családi ebéd volt. Férjemmel élünk saját lakásban, gyerek nincs még. A lényeg, hogy elveszítettem leépítés miatt a munkahelyemet, és ahhoz, hogy felzárkózzak, tanulnom kellett, másik szakma mellett döntöttem. Ez egy 8 hónapos OKJ volt, és úgy beszéltük meg, hogy "nappalin" végzem, intenzív formában, viszont addig ugye nem dolgozok. Szerencsére nem okozott gondot, és minek húztuk volna két évig egy utált muszáj-munka mellett estin. Na szóval, akinek semmi köze hozzá, anyós beszólt a családi ebéden, konkrétan azt mondta, megélhetési k...rva vagyok. (Azóta tanfolyamot elvégeztem, levizsgáztam, jó állásom lett. Anyósnál nem voltam.)
2019. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!