Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem? Tegnap volt...

Jól tettem? Tegnap volt megtartva az esküvöm, persze titokban. Szüleim, és a párom szülei mindig beleszóltak olyan ruha ilyen csokor, hogy elment ettől a kedvem.

Figyelt kérdés
Mindig csak ők akarták hogy mi legyen egy bele szólásom sem lehetett, sőt olyanokat akartak meghívni akit még soha nem láttam! Megbeszéltük a férjemmel akkor titokba fogunk összeházasodni, lesz ami lesz. Csak most nem tudjuk hogy adagoljuk be nekik, iszonyat nagy balhé lesz. De én boldog vagyok és semmi sem számít ez volt a legszebb eskövő számomra. Köszönöm a válaszokat! 23L
2010. júl. 11. 19:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%

gratulálok:) legyetek boldogok!


ja és jól tetted!

2010. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Igen jól!!

A ti esküvötök az a lényeg hogy jó legyen és jól érezzétek magatokat

2010. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%

nagyot nevettem, mikor írtad, "persze titokban" ez azért nem olyan természetes


jól tetted, ha szereted, de én biztos nem mondanám el még egy jó darabig.

Templomi is volt?

2010. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
Amugy legyetek boldogok együtt nagyon sokáig
2010. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem igazatok van, ez rólatok szól, nem a szüleitek "pofavizitjéről". Egyszerűen álljatok eléjük, és közöljétek, hogy ők biztosan nem vették észre magukat, de elcsúsztak a dolgok, és ezért ti léptetek. Hogy ne törjön ki háború, szervezzetek egy családi-közeli baráti összejövetelt a megünneplésére, de semmi cicoma.

Sok boldogságot! :)

2010. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
36%
ja és előző vagyok vagyis 19:5-ös
2010. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
Legyetek nagyon boldogok mindig. A többi nem számít. A ti életetek,a szülők majd elfogadják.
2010. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,igen templomi is volt, és volt szép ruhám is:)
2010. júl. 11. 19:09
 9/33 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes. Szerintem 70% - 30% az arány a jól tetted, és a rosszul tetted között, és a 70% a rosszul tetted. Véleményem szerint kicsit elhamarkodott döntés volt. Bőven lett volna megismerni azokat az embereket, akiket a szüleid meghívtak volna, de most ha megtudják, hogy már meg volt az esküvő titokban, ez azért nem olyan, ami idővel el fog múlni... erre örök életükre emlékeznek majd. Az, hogy beszóltak, milyen a ruha és a csokor, az az ő egyéni problémájuk, arra azt kellett volna mondani, hogy nektek ez tetszik, és amúgy is a TI boldogságotok az első, nem a szülőké azon a napon. :) Én örülök, hogy boldogok vagytok, de ez szerintem akkor is elhamarkodott döntés volt.
2010. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
47%
erre minimum kitagadnak titeket. Kire fogjátok majd a gyereket lepasszolni, amikor éppen kettesben akartok maradni?
2010. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!