Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ettől valami "baja" az...

Lehet ettől valami "baja" az öcsémnek?

Figyelt kérdés

Már láttam itt gyakorikérdéseken olyan kérdést amiben az volt, hogy az illető öccse agresszívvá vált egy számítógépes játék miatt. Meg hogy folyton csak avval játszott már le se ment sehova stb.


Na már most öcsém mostanában gyakran játszik a GTA San Andreas című játékkal. De nem igazán tud vele játszani úgyértem küldetéseket nem visz benne csupán a városba mászkál, kocsit vezet (néha hajót) meg az embereket lövöldözi, meg veri meg ilyenek. Nem fog emiatt agresszívvá válni? Amúgy is kezd gépfüggő lenni (szerintem) mert eléggé sokat ül a gép előtt meg szinte hisztizik ha azt mondom szeretnék oda ülni egy kicsit amig megnézek ezt azt a neten (ami olyan 15-20 percet vesz igénybe). Van külön gépem, csak ilyenekért nem kapcsolom be ha csak egy e-mailt várok és azt nézném meg. Mostanába kezdett el evvel a játékkal játszani mivel néha én is szoktam de én küldetéseket viszek. Viszont ami a jó hír benne, hogy a kocsik iránt is érdeklődik. Már szinte fejből tudja milyen kocsik vannak benne meg neten is sokat nézelődik kocsikról stb. (meg filmekről is szokott csak mostanában a játék inkább). Nyolc éves. Le nem nagyon jár mivel anyámék nagyon féltik (egyetlen fiú ki is van úgymond nyalva a segge is kicsikét). Szóval csak akkor mehet le ha valaki megy vele. Én viszont nem viszem magammal mert csak leéget a viselkedésével mások előtt. Szóval nagyon hamar kitud borítani. Na mind1 a kérdésem az, hogy nem lesz emiatt a játék maitt agresszív az öcsém? Vagy függő vagy bármi?


16/l


2010. júl. 11. 22:39
 1/3 anonim válasza:
szerintem max. függő lehet de agresszivabb biztos nem lesz legalábbis saját tapasztalat alapján. Amugy tényleg k*rva idegesítő tud néha lenni ha az ember elfoglalt és nyaggatják e-mailek miatt amikor a másik tagnak is van gépe.;)
2010. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A játékok egyáltalán nincsenek hatással az emberre, ránk sem hatott anno a pacman egyáltalán. Szerintem amíg a mai huszonéveseken nem látod hogy sötét folyosókon rohangálnak és bogyókat esznek, miközben a háttérben valami repetitív elektromos zene szól, addig nincs mitől tartanod!


http://www.youtube.com/watch?v=twGZz6rnLWM

2010. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. júl. 11. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!