Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem. Nem romlik...

Szerelmes lettem. Nem romlik meg a házasságom ettől?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt 5 éve házasodtunk össze.A mostani férjem volt valamikor a legjobb barátom ,de szó szerint.Nem szerelemből mentem hozzá.Most pedig úgy tűnik fülig szerelmes lettem belé.Nem akartam szerelemből házasodni,mert az első férjemhez szerelemből mentem hozzá és nagyot csalódtam.

Azt sem szeretném ha meg tudná,mert félek,hogy ugyan az lesz,hogy meg vakít a szerelem.

ő is azt állítja ,hogy szeretetből vett feleségül és ez érősseb mint a szerelem.

Hogy tudnám az érzésemet titkolni?

Nem akarok féltékeny lenni stb.Ez eddig nem volt kettőnk közt ,,félek,hogy elrontom az eddig jól működő kapcsolatom.

Mit tegyek?


2011. aug. 28. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Örülj neki és légy boldog :)
2011. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
ezzel szerintem nincs semmi baj, atool nem romolhat el, hiszen lehet, hogy monjudk jobban kivánod..stb.. szerintem ebből nem lehet baj, ha amugy meg jol megértitek egymást..:)
2011. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hisz a szerelem csodálatos dolog! Örüljetek mindketten, hogy jól működő házasságotok van! Ezt nem kell eltitkolni, gondolj csak bele hány ember vágyik a szerelemre, de mégsem kaphatja meg. Te, akinek pedig megadatik, csak úgy eldobnád, kiirtanád, mint egy rossz járványt? Sok boldogságot, és ne butáskodj! :)
2011. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 reptoid tudós 2 ***** válasza:
78%

A szerelem erősebb a szeretetnél, ha nem így lenne, akkor most sem írtál volna ide.


Hogy tudsz 10 évig egy olyannal kapcsolatot folytatni, akit nem szeretsz (a szó szerelem értelmében)?!


Akkor le sem feküdtetek egymással, meg sem csókoltátok, egymást?

Vagy csak puszta testi szükségletből tettétek?


Ez annyira... elképesztő.


Annyi tegyél, hogy örülj, hogy nem másba lettél szerelmes.



De ez hihetetlen mekkora felelőtlenség csak azért együtt lenni valakivel, hogy "legyen valakim"...

2011. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Új szemüveget kaptál? :)
2011. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha elmúlik a szerelem, vagy megunják, vagy megszeretik egymást a felek. Ez a fajta szeretet erősebb, mint a szerelem, de a többi nem. Nem is értem, miért házasodtál, ha nem szerelemből???

De ez nem baj, örülj neki, és főleg annak, hogy a férjedbe lettél szerelmes, nem másba :S

2011. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

én is azt mondom örülj neki, hogy belé és nem másba szerettél. Ne félj szeretni, attól hogy volt egy rossz kapcsolatod ami válással végződött, ennek nem kell megint megtörténnie. Szerintem ő is csak örülne neki, ha belesuttognád a fülébe, hogy szereted. Általában úgy szokott lenni, mire elérik a párok az idős kort, megszokásból, puszta szeretetből maradnak együtt, ti viszont pont az ellentétét érhetnétek el ennek, igazi szerelemmé forrná ki magát, ha engednéd és nem fojtanád mindinkább magadba.


De azt nekem is igazán elmagyarázhatnád, amit az előző írt, hogy testi kapcsolatot akkor nem is igazán létesítetek, csak ilyen megszokott szájrapuszi aztán eredjen mindenki a dolgára? Bocsánat a kíváncsiságért, csak érdekelne:)

2011. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Hidd el ez a szerelem sokkal szebb, mint a tini vagy a 20-as évek elején jàró szerelmesek. Mondd meg a férjednek biztosan nagyon örülni fog neki, csak nem õ is titkolja elõtted, hogy szerelmes beléd? Vagy az is lehet, hogy most értél meg a szerelemre.
2011. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha úgy gondolod csöndben, légy rendes a férjedhez továbbra is, de arra vigyázz, hogy a szerelemtől ne a csicskája légy ezentúl, hanem továbbra is partner.
2011. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A testi kapcsolat működött szerelem nélkül,hisz egy jóképű férfi,ezért nem kellet hozzá a szerelem.

Meg aztán kívántam is a sex*t.Akkor még 35 éves voltam most 45 vagyok.

Örülök neki ,csak ő is észre vette azt a rajongást ami eddig nem volt. És nem tudom meg magyarázni neki.Csak ha bevallom az érzésem.A félelem ott van. Mi van ha ő meg nem érzi a szerelmet? Azt mondja nekem ehhez már öreg.

Próbáltam utalni rá. Néztünk olyan romantikus filmet és véleménye a végén mindig az volt,hogy hülyék,,, :(

2011. aug. 28. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!