Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is ekkora ügyet csinált...

Más is ekkora ügyet csinált volna ebből?

Figyelt kérdés

Nagymamám mondta reggel, hogy majd menjek fel időben a boltba, mert főzünk is kell.

Direkt, már 8 körül mentem, hogy kapjak mindent, de így is volt amit nem.

Felírta mi kell, de két dolgot elfelejttem.

Erre elkezdett velem kiabálni,hogy nem igaz nem lehet elolvasni a cetlit meg mindig kapkodsz, stb.

Tény, hogy már máskor is előfordult, de siettem :(.

Mondtam, hogy még a délelőtt folyamán pótolom, vagy délután megyek úgy is a városba és hozok.

Erre, nem kell, majd legfeljebb nem eszek.

És elkezdett szidni.

Hiába mondtam mama fogok hozni, de én milyen szétszórt vagyok meg már azon jár az eszem mikor mehetek el itthonról



Programom van kora délutántol estig.

Vagy én vagyok a túl érzékeny?


2019. aug. 3. 09:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, maga a kérdezô is írta, hogy nem először fordult elő ilyesmi. Persue, hogy mindenki hibázhat, itt nem erről van szó, hanem arról, hogy rendszeresen előfordul. Amúgy meg tényleg vinni kell egy tollat és kihuzigálni, ami már a kosárban van.
2019. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 kovpet ***** válasza:
83%
Írd a listát a telefonodba, akkor nem kell toll a jelölésekhez.
2019. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonymousreview60 ***** válasza:
72%
#12: Megelőztél.
2019. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%

Háztartási keksz nélkül nincs pl kókuszgolyó.


LISTÁVAL MENT!


Ha nem lett volna listája, csak felfújta volna a nagyi, de így nem.


Ez nem szétszórtság, nem felejtette el, hanem nem érdekelte annyira, hogy elolvassa mindet!

2019. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

42 éves vagyok

Múltkor elmentem bevásárolni a szüleimnek

2 dolog lemaradt

Petrezselyem: olyan ronda volt, hogy mondtam, hogy ezt nem

Joghurt: elfelejtettem, mert én nem szoktam ilyet enni

Volt listám, de bekevertem a paradicsom alá

Senki nem ordibált velem

2019. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%

Soha nem csinálok ebből ekkora ügyet, és a családom sem.

Nem szeretem, ha valaki elfelejt hozni valamit, főleg ha már rákészültem, de a családtagom fontosabb, mint egy hülye keksz vagy bármi, nem fogok ezért veszekedni vele.

2019. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35%

42 évesnek


A szüleid szóltak előre, hogy ma alkalom lesz és nagy főzés, ami miatt koránra be kell szerezned mindent a reggeli főzéshez?


Mezei bevárlásnál nem nagy cucc, de a kérdező helyzete más.

2019. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

10!


Oh, dehogynem. Rendszeresen jöttem úgy haza, hogy a legfontosabb dolgot nem vettem meg. Ezért kezdtem el listával vásárolni. Azóta nem marad le semmi. 😙

2019. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40%

#17, el nem tudom képzelni, mi az a nagyon fontos főzés, amihez háztartási keksz kell és azonnal

Ha meg wc papír tömkelege kell az ebédhez, akkor talán meg kéne tanulni főzni a nagyinak vagy nem romlott kajából főzni


A kérdező visszament a boltba, ha a wc papír és a keksz olyan fintos volt, hogy fél óra késés miatt ordibálni kell a gyerekkel, akkor ott nem a wc papír és a keksz hiánya a gond.

2019. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
25%

Szégyeljétek magatokat!

Idejön egy gyerek panaszkodni, mert gondok vannak otthon, erre elvileg felnőtt emberek még rázesznek egy-két lapáttal és kb leordítják a fejét, meg lehülyézik.

Nincs életetek vagy csak ennyire szar az életetek, hogy egy feledékeny gyereken kell kitölteni a frusztrációtokat???

Nézzetek már magatokba!

2019. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!