Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is ekkora ügyet csinált...

Más is ekkora ügyet csinált volna ebből?

Figyelt kérdés

Nagymamám mondta reggel, hogy majd menjek fel időben a boltba, mert főzünk is kell.

Direkt, már 8 körül mentem, hogy kapjak mindent, de így is volt amit nem.

Felírta mi kell, de két dolgot elfelejttem.

Erre elkezdett velem kiabálni,hogy nem igaz nem lehet elolvasni a cetlit meg mindig kapkodsz, stb.

Tény, hogy már máskor is előfordult, de siettem :(.

Mondtam, hogy még a délelőtt folyamán pótolom, vagy délután megyek úgy is a városba és hozok.

Erre, nem kell, majd legfeljebb nem eszek.

És elkezdett szidni.

Hiába mondtam mama fogok hozni, de én milyen szétszórt vagyok meg már azon jár az eszem mikor mehetek el itthonról



Programom van kora délutántol estig.

Vagy én vagyok a túl érzékeny?


2019. aug. 3. 09:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%

"Jézusom, gondolom itt annyira tökéletes mindenki, hogy soha nem felejtett el semmit vásárlás közben?! :"


Ha fel volt írva, akkor nem. Érdekes, mi?

2019. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, hogy silány a fantáziád, egy mezei vendégvárás vagy családi ünnep miatt fontos lehet a kelsz a desszerthez vagy a wcpapír a wchez, pláne, ha idős valaki és gyakran megy a hasa.


Honnan tudod, hogy fél órás késés? Nálunk pl nincs bolt 15 perces sétatávolságra, pedig budaörsiel vagyunk a központi részen.


Igenis ciki egy déli ebédnél késni, amikor több ember is az általad készített ételte vár.


Senki sem mondta, hogy a gyerek ássa el magát, ismerje el a hibáját, bánja meg a dolgot, és javítsa ki!


Ez a helyes folyamat!


Mellesleg azt is írtam, hogy a szidás nem oké, de a nagyinál rendben van, hogy fel van háborodva és ezt más szavakkal is kifejezehetné.


Amúgy meg ha a gyerek nem tudja, hogy hibázott, mint a kérdésfeltevő, akkor el kell neki mondani, hogy a bűntudata működésbe lépjen, mert a leírásból úgy tűnt, nem sok empátia szorult belé a nagyi irányába.


8kor ment el, és a délelőtt folyamán akarta pótolni, az 4 órás késés is lehet.


Most komolyan egy nagyi magyarázkodjon, hogy neki nem ér rá órákat a wc papír vagy a kajacsinálás a családnak??



Tini, csak magára gondol, egy adag empátia kezdhetne már benne nőni.

2019. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Ketten voltunk otthon, nem vártunk vendégeket, mamám eszi a kekszet, mert Refluxos és rossz a gyomra. Nem vártunk senkit sem :).

És kb fél órán órán belül vissza is mentem.

WC papír meg még volt 1 2 tekercs talán.

De hoztam utána és még azt is, amit még szeretett volna hozatni, de nem volt a listán, csak később mondta hozhatnék.

És meg lett beszélve :) 😊

Köszönöm szépen akik írtak.

2019. aug. 3. 21:45
 24/24 anonim ***** válasza:
16%
Ez kérdezős oldal, vagy tinihisztis? Válasz kell a kérdésekre, vagy minden gondolat és vélemény helyett csak igazat adni a nyafogóknak? Ne nevezzük át KamaszPanaszra, GyakoriKérdések helyett?
2019. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!