Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a férjem. Mit tegyek?

Megcsalt a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos egy két éves kapcsolat után a párom megkérte a kezem. Igent mondtam. Össze is házasodtunk. A nászútunkon a legjobb barátom kerte úgy a második nap, hogy azonnal menjek haza. Nyilván mondtam, hogy nem ez után azt mondta akkor szeretne felhivni, mert "baj van" fel is hívott és azzal nyitott, hogy egy barátunk terhes. Mondom, oh ez nagyszerű. Viszont ez után benyogte, hogy a férjem az apa. Azt hittem viccel nem tudtam elhinni. Ki is nevettem, hogy ez viccnek is rossz. De ugyan olyan komoly maradt és aggódni kezdtem. Azt mondta megbeszélték, hogy vagy elmondja à férjem vagy ő fogja és nem érdekli, hogy nászuton vagyunk. Nem tudtam, mit szólni letettem, ez után amikor alkalmam lett rá. Rakerdeztem. Ő először tagadt mindent, de utánna bevallotta és állította, hogy szeret "azok pedig csak baszásra kellettek" itt kiderult, hogy többel is. Megkert, hogy legalább a nászutat élvezzük ki, de én másnap haza mentem. Teljesen összetörtem, ő pedig azóta is ír, hogy szeret gondoljam át a válást, meg hogy nem értek semmit, hiszen "a szex csak szex". Nem tudom mitévő legyek. Talán nem voltam elég neki. Viszont nem értem, akkor miért kérte meg a kezem és vett el. Tényleg kellene gondolkodnom, vagy adjam be a valópert?

#megcsalás #vőlegény #többszöri Megcsalás
2019. aug. 8. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Te még gondolkodsz ezen? Nem elég hogy megcsal, de az sem undorít, hogy hogyan bánik/vélekedik más nőkről? Egy tpikus szexista taplónak tűnik. Veled is ilyen lesz, ne aggódj. Csak a kislányok álmodtak arról, hogy majd a hímsovinisztát megváltoztatják. Nem leszel neki más csak ingyen rabszolga. Kint a nagyvilágban is élheti az életét, utána meg jöhet haza és beleülhet a kész othonba, tiszta ruhába, tiszta szobába, meleg kajához meg még plusz ingyen szexre, később ingyen bébiszitter is.
2019. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Döntsd el te, hogy tartod-e magad annyira, hogy nem hagyod magad megalázni. Most akkor vagy te nem vagy jó az ágyban, vagy annyira primitív, hogy nem tudja felülírni a röptében a legyet is ösztönét. Vagy te az anyapótlék vagy, aki kb. házirabszolga? Egyik sem túl jó kilátás a jövőt illetően.
2019. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
A szex az csak szex, ezzel egyetértek- Ami baj, hogy már az elejétől csinálja, biztosan később is folytatni fogja. És nagyobb baj, hogy a lány terhes. Megtartja? Ha igen, a férjednek lesz egy gyereke, akivel időt fog tölteni. Neked ez nagyon rossz lesz. Ha a csaj nem tartja meg, akkor lehet adnék neki esélyt.
2019. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
96%
Ezen ne gondolkozz, azonnal válj. Ha még nincs gyereketek, aki miatt megérné küzdeni, reménykedni, nem ér annyit. Ha egyszer megcsalt, mert képes rá, máskor is meg fog. És légy hálás a barátodnak, hogy felhívott. Hallgass rá.
2019. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az elején megcsal, mi lesz később? A házasság nagyon embert próbáló, és sok bizalmat és energiát igényel mindkét féltől. Szerintem menekülj, amíg tudsz. Ezek után hogy tudnál bízni benne? Annyi bőr nem volt a képén, hogy ő álljon eléd és mondja el, annak ellenére, hogy a barát ultimátumot is adott neki.
2019. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. PLusz van egy olyan érzésem, hogy a gyerekével sem fog nagyon foglalkozni. Nos te tudsz egy olyan emberhez vonzódni aki nem vállal felelősséget és eldobja a saját gyerekét, az anyját meg csak egy bszásnak nevezi? Én tuti nem tudnék.
2019. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"azok pedig csak baszásra kellettek"


Ha egy házas/kapcsolatban élő férfi barátom mondana ilyet - ráadásul úgy, hogy gyermeket vár tőle egy nő, aki neki "csak baszásra kellett", - az is hatalmas csalódás lenne, és kb. egy emberi nullává zsugorodna a szememben, nemhogy ha a saját páromtól hallanám ezeket a szavakat.


Nem csodálom, hogy "teljesen összetörtél", mikor ezzel szembesültél a nászutatokon, azt viszont nem kicsit lep meg, hogy azok után, hogy megmutatta ezt az arcát, el tudnád képzelni azt a lehetőséget is, hogy ne válj el tőle.


Őszintén szólva pont emiatt felmerült bennem, hogy ez egy kamu kérdés.


Ha nem, akkor nyilván Te tudod, hogy még most, az emberi méltóságodat megőrizve szállsz ki ebből a kapcsolatból, vagy hagysz magadból még hónapokig, évekig vagy egy életen át hülyét csinálni, és hagyod magad - most már a tudtoddal - tovább alázni attól a férfitól, akiről azt hitted, hogy szeret és tisztel.

2019. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre szoktam itt azt mondani,hogy igenis néha jó,amikor valaki beleüti az orrát abba ha az egyik felet megcsalják. A haverodnak gratula,mert megóvott téged még ki tudja mennyi csalódástól. Természetesen válj el,mert ez nem egy egyszeri botlás volt,hanem többször megtette. Komolyan mondom,nagyon sajnállak.
2019. aug. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy döntesz kérdező?
2019. aug. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképpen elfogok válni. És, csak remélem, hogy mással nem fogja ezt tenni és a saját érdekében, egyszer talán megváltozik
2019. aug. 9. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!