Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megcsalt a férjem!

Mit tegyek? Megcsalt a férjem!

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 18:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Csald meg te
2014. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Leülni és megbeszélni, ha úgy érzed, hogy meg tudnál bocsátani


vagy elválni


vagy úgy tenni, mintha nem tudnál róla, mintha nem is érdekelne


Amelyik verzió szimpatikus

2014. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Is*
2014. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Együtt vagyunk, imádom, de nem tudom kiverni a fejemből a dolgot, még akkor sem, ha tudom, az én hibámból történt a dolog. Ha valaki volt már hasonló helyzetben, kérem írja meg, hogy tudta túltenni magát a dolgon?! Utálok mindig arra, gondolni, hogy talán újra megteszi. Igaz megbeszéltük a dolgot és szeretnénk rendbe hozni a házasságunkat és azt hiszem jó úton is haladunk, csak én vagyok még mindig bizalmatlan.


Szóval, tudom nem csak én járok ebben a cipőben, ezért is vagyok kíváncsi, más, hogy hozta rendbe a dolgokat? Túl lehet-e lenni a dolgon?

2014. máj. 11. 18:42
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Elsö....Irkálj már máshová válaszokat.Unatkozol???Az elözö válaszoddal is ki lehet.....


Annak hogy megcsalt sajna oka van....

Persze egy hibás nincsen.Gondolkodj el miért fordulhatott elö.Otthon megkapott mindent ami az egészséges kapcsolathoz szügséges???

Csak egyszeri kicsapongás volt,vagy komolyabb???

Beszéljétek át ha tudjátok.Èn személy szerint nem tudnám elviselni.....

2014. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy érzelmi alapon csalt meg vagy csak egy egyéjszakás futó kaland. Szóval úgy, hogy csak egyszer találkozott a másik nővel így, vagy már huzamosabb ideje tart és esetleg többször is együtt voltak és esetleg már érzelmileg is kötődik hozzá. Mert ez sem mindegy.

Ha a te hibádból történt (ezt nem is értem különben, hogy mit kell elkövetni, hogy megcsaljon. te csaltad meg őt először és bosszúból csalt vissza?) akkor azt is meg kell beszélnetek, hogy ez a hiba hogy kerülhető el.

2014. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
A népi komment erre az, hogy: jut is, marad is....
2014. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Imádod,meg tudod a te hibád.Na akkor tartsd is meg magadnak mert megérdemled!Abban is biztos legyél,mindig megfog csalni.Csak ügyesebben ne bukjon meg.Arra jó leszel mosd a caros gatyáját.Neked meg mindig ott fog járni a kisagyad vajon hol van kivel merre és miért.nem alaptalanul
2014. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Drága huncut szamuráj !

Ha akarod szívesen bemutatom neked a nejemet ,aki 13 éve a társam ,a mindenem ! Ha hiszed ,ha nem hűséges vagyok hozzá !!! Sajnálom a nőket ,akik a férfitársadalom söpredékeit fogták ki maguknak !

2014. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem volt sosem komoly kapcsolatom de leírom a véleményem:


Szerintem újra és újra el kell csábítanod. Egyszer vmikor sikerült magadhoz vonzani őt, akkor ez újra sikerülhet.

Vedd elő női bajaida, a legfinomabb főztödet , v. Bármit amiben jó vagy... De utána ne add meg neki egyből amit akar.... húzzad, neveld a férjed. És időnként "dobj neki jutifalatot" ha jolviselkedett:-)

2014. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!