Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek milyen? Megsért...

Ez szerintetek milyen? Megsértődnétek?

Figyelt kérdés

nyaralónkba hívtuk egyik rokonunkat és a közeli családját. a nyaralás utáni másnap vagy 50 képet fölrak a facebookra és egyiken se vagyunk rajta. mintha csak ők mentek volna nyaralni. ha végignézed a képeket, nem derül ki róla, hogy velünk jöttek.


nem nagyon, de egy kicsit bánt


2010. júl. 13. 09:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

kérdezz rá, hogy miért!! az a legegyszerűbb!


furcsa, mondjuk.

2010. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem sértődnék meg, hiszen ez az ők kirándulásuk volt, mindenki magát szereti látni a képeken és nem pedig egy másik rokont.
2010. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez lenne a legutolsó dolog, amin megsértődnék...
2010. júl. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
gondoltok a személyiségi jogokra..., másnak meg lehet hogy az esne rosszul, hogy egyszer csak megtalálja magát a világhálón...
2010. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nem gáz. de egy picit bánt, főleg, hogy mi hozzánk jöttek.
2010. júl. 13. 09:52
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
nem sértődnék meg mert miért? attól még hogy a ti nyaralótokba ment a saját nyaralásuk. Tehát szerintem ez teljesen normális.
2010. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Én nem sértődnék meg. Az jobban zavarna, ha olyan képeket osztana meg másokkal, amin én is rajta vagyok és pl. nem a legelőnyösebben. ( felhúzott orr, félig csukott szem, stb.) De ha téged zavar, akkor szerintem említsd meg neki, hogy nem bánod, ha a közös képekből is felrak, netán már előre kiválasztasz néhányat. Elképzelhető, hogy nem bunkóságból vagy "titkolózásból" nem töltött fel közöseket, hanem pont ellenkezőleg : tiszteletben tartja a "személyiségi jogaidat". Beszéljétek meg - szerintem...
2010. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán még csak rosszul sem esne, nem hogy ilyen bagatel dolgon megsértődjek.Sztem ebben semmi rossz nincs.
2010. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. az egész olyan, mintha ott se lennénk. még csoportképet se rakott fel, pedig készült.
2010. júl. 13. 09:54
 10/19 A kérdező kommentje:
ha fölrak 1-2 képet és nem vagyunk rajta az más. de 50-et és úgy nem...
2010. júl. 13. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!