Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértödnétek rosszul esne?...

Megsértödnétek rosszul esne? Ha 30kmre a férjed elmenne meglocsolni a tesojat, de nekem a kocsiban kéne ülnöm mert a tesója nem akar látni? (csak annyi hogy utál mert feleségül vett a tesoja és nem vele van mert ö egyedül van nincs pasija)

Figyelt kérdés
vagy itthon maradok egyedül mig ö elmegy hát sztem megalázo a kocsiban ülni nem? a férjem hozzam tartozik már miert nem áll a sarkára?
2011. ápr. 25. 09:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
azért is menj be a testvéréhez, max pukkadjon meg. a kocsiban ne ülj, mint egy büntiben lévő gyerek.
2011. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy nem mennék el azért, hogy a kocsiba üljek, és még a férjem tesója ott örülne, hogy én kint dekkolok a kocsiba.

Otthon maradnék, és megvárnám míg hazaér. Nálunk egyébként is az a szokás, hogy locsolkodni csak a férfiak mennek, mi nők megvárjuk itthon a párunkat aztán megyünk kirándulni vagy valahova.

2011. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Locsolni a férfiak mennek csak, te miért mennél? Ne menj, meglocsolja a testvérét, majd hazajön, nincs ezen amiért megsértődni.
2011. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Te miért mennél? Locsolkodni a férfiak mennek.
2011. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Miért ülnél a kocsiban? Neked nem kell elmenned locsolkodni! Egyébként ha neked az a bajod, hogy a férjed elmegy ma meglocsolni a testvérét, akkor nagyon-nagyon mélyen nézz magadba...
2011. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

"Ha 30kmre a férjed elmenne meglocsolni a tesojat, de nekem a kocsiban kéne ülnöm"


Hát, meglepődnék, hogy miért ülsz a férjem mellett...

2011. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk a férjed dolga lenne megmondani a tesónak, hogy ti összetartoztok és lesz szíves ezt elfogadni, ellenkező esetben nem mentek hozzá.
2011. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem sértődnék meg, mindenki olyan amilyen, a férjed tesójának is biztos hogy van oka amiért nem bír elviselni téged. Ha te nem tudod az okot (mert biztos hogy van több is mint amiről tudsz), akkor egyszer menj el és beszélgess vele komolyan, nyugodtan, felnőttként. Ez lenne a megoldás nem az hogy utáljátok egymást hülyeségekért.

De nem most, mert neked nem kellene locsolkodni menned a férjeddel, maradj otthon.

2011. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Én azért tudok így írni, mert nálunk én vagyok az, akit megbántottak, igaz, nem a sógornő,hanem a feleség. Igaz, nálunk kicsit más a helyzet, mert a férjem el sem megy meglocsolni a tesóját, anyját(ő ügyük, én nem szólok bele), de nagyon csúnyán bántak vele, van rá oka. Ha véletlen apósom jönne locsolni(vele jóban vagyunk), és jönne vele sógornő, akárki a családból, dacból, akkor mi is köszönjük szépen, csak a várt vendéget engednénk be, aki semmibe sem nézett minket, azt nem látnánk szívesen.

Persze nem tudom, nálatok mi volt az ok, és próbáltatok e leülni, megbeszélni, mert mi többször, pedig mi voltunk a sértett felek, mégis mi mentünk meghunyászkodva, aztán feladtuk. Ti próbáltátok megbeszélni?

Visszatérve, ha tudom, hogy nem látnak szívesen, nem megyek a férjemmel, ha muszáj mennem, mert mondjuk megyünk máshová is utána, akkor viszek újságot, akármit, és elolvasgatok a kocsiban, vagy sétálok egyet, lehet, a végén a sógornő szégyenlené magát, ha valaki rákérdezne, hogy mit keres egy családtag kint a kocsiban?

2011. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy ez ennyire egyoldalú, mint ahogyan te látod.
2011. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!