Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezért nem akarok családo...

Lehet ezért nem akarok családot, feleségét?

Figyelt kérdés
Nos a családomban én vagyok, akit mindenki furcsának tart, jó formán le fadaraboznak, jégszívűnek tartanak. Sokszor az anyám, apám leéget mások előtt, kinevetnek. Abban nőttem fel, hogy mindig veszekszenek, apu mástól kér kölcsön, mert olyan szegények voltunk

2019. aug. 18. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz minta. Ez inkább motiváljon, hogy ti jobban fogjátok csinálni!
2019. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az #1-nek. Úgy állj a családalapítás gondolatához,hogy annyire rossz helyzet nem lesz.
2019. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nincs azzal baj, ha nem akarsz csaladot. Keresd meg mi okoz NEKED oromet az eletben es legy boldog. Csak ez szamit :) massal meg nem kell foglalkozni
2019. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem volt még barátnőm
2019. aug. 18. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23
2019. aug. 18. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem késtél el. A férjemnek én voltam a második kapcsolata, az első nem is volt igazán komoly, nekem meg ő volt az első. Ő 28 én 24 éves voltam.
2019. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen szülői viselkedés általában a legérzőbb lelkű gyermeket is megkeményíti. Érdemes odafigyelni az álmaidra és a bevillanó emlékképeidre. Azok sokat segítenek. Nem arra gondolok, hogy fordulj szakemberhez, hanem, hogy próbáld átértékelni ezeket a dolgokat.

Egyébként ha nem akarsz családot, nincs azzal semmi baj. Én sokkal becsülendőbbnek tartom, ha nem lesz valakinek, mint ha lesz, és nem neveli valaki a gyerekeit. Értem ezt arra, hogy nem csak ruházni, etetni és taníttatni kell a gyermeket, hanem engedni, hogy megbeszélhesse Veled a dolgokat. Neked is biztosan jól esett volna, ha amikor Anyudék leégettek mások előtt, megmondtad volna Nekik, hogy: "Ez nagyon nem volt szép tőletek!".

2019. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert nem csinálsz semmit azért mondják hogy egy fadarabb vagy nincs benned élet,tetvágy,jégszivü meg mert nem hat meg semmi se öröm se bánat .és ez fajta viselkedés mivel nem megszokott idegesítő is .
2019. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!