Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 22 évesen gyerekeket, felesége...

22 évesen gyerekeket, feleséget szeretnék. Normális ez? Apa akarok lenni és családfő ilyen fiatalon!

Figyelt kérdés
ez volna az ami értelmet adhatna az életemnek, már nagyon szeretnék egy csodálatos asszonyt, aki testileg és lelkileg is a párom, és egy gyereket, vagy kettőt. ez normális ebben a korban? Lakásom már van!
2011. nov. 10. 21:03
1 2
 1/19 bánomisén ***** válasza:
77%
Az igaz, hogy ritka, de normális, hogyne lenne az. Sok sikert! :-)
2011. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Igen normális.Remélem hamar megtalálod az igazit.
2011. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

nekem is van lakásom - vagyis anyumé, de az én nevemre lesz íratva azonnal h elkezdek keresni, mert ő nem itt lakik.


Am 20 vagyok és én is gyereket akartam volna 22 és 23évesen, csak a suli nem úgy jött össze sajna... úgyhogy 24 után lesz pár évvel... xD

tudom, dilis, h párom sincs, de nah hülye hormonok.

Azzal meg tisztában vagyok, h ha eljutok a diplomámig onnantól kezdve a gyerekek semmiből nem fognak hiányt szenvedni - és ezért vállalnék be hamarabb a végzés előtt, amikor már szinte a kezemben a papír, meg azért mert nem akarok későn gyereket és nálunk a családban se divat 30 körül szülni...

2011. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Stella90 ***** válasza:
58%
én 21 vagyok és lány...másra sem vágyom, hogy családom legyen... feleség és anya lehessek...úgyhogy nem hiszem, hogy ez olyan rendellenes lenne...
2011. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
ha cigány vagy akkor normális
2011. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

3. vagyok, 5.-nek írom, h nem vagyok roma és egyetemre járok, szóval még nem is csak megélhetésért akarok gyereket.

És a rokonaim se a megélhetés miatt vállaltak gyereket fiatalon, hanem mert vidék plusz vallásos család- nem elvakultan- és náluk ez volt a szokás. Jah és mindegyikőjük dolgozik -_-

2011. nov. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen normális.Fiatalon kell szülni nem 36-40 évesen.
2011. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Csak mostanába divat későn szülni mármint 36 fölött.Én 24 évesen szültem és nem bántam meg.
2011. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
En 18 eves korom ota szerettem volna gyereket. Mar van ketto:) 7 eve ferjhez mentem. Akkor 22 voltam.
2011. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Szerintem normális. Ki mikor érik meg rá, akkor szül, nősül, apa lesz, férjhez megy, önállósul.

Sokan 40 évesen sem érettek, még annyira sem mint egy 18 éves.

Szóval szerintem ez egyénfüggő.

Azokat sem kell megszólni akik később szeretnék elkötelezni magukat, sem azokat akik hamarabb. Ez mindenkiben belül érik meg.

Tiszteletben kell tartani egymás döntését.

Szóval sok sikert neked!

2011. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!