Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöttél össze külföldi...

Hogyan jöttél össze külföldi férjeddel pároddal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dániában, ugyanabba az iskolába jártunk. Ő német. :)

Most 9 hónapja.

Most elválnak útjaink pár hónapra, de tervezzük januártól a berlini közös életet...

Meglátjuk :)

2010. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyám kiment Németországba dolgozni, ott megismerkedett egy német nővel és elvette.


Az esküvőjükre kiment a húga, a nagyéném. A lagzin megismerkedett a menyasszony öccsével, és hozzáment... :-)

2010. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem :D köszi h irtatok irjatok még
2010. júl. 13. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én spanyol nyaralás alkalmával a német férjemet ismertem meg
2010. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én ehhez még fiatal vagyok, de nővérem sztoriját elmesélem:

nővérem épp válófélben volt, és elkezdett valami közösségi oldalon tevékenykedni (nem chat szerű) a srác felvette msnre, sokat beszélgettek, kezdetben angolul, a srác eljött Magyarországra, utána nővérem ment (ekkor már elvált bőven az ex férjétől) aztán ment ez így még jó sokszor, de leginkább a srác jött. Nővérem 2 éve nyáron kiköltözött hozzá Olaszországba, és boldogan élnek. (:

2010. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A neten ismertem meg a ferjemet egy katonai oldalon (mert o katona). Aztan meglatogatott Magyarorszagon, utana meg en ot es igy kezdodott az egesz. Azota mar van egy 2 evesunk is. Szerintem kulfoldivel csak akkor lehet tartos a kapcsolat, ha beszeltek nagyon jol egy kozos nyelvet. Ez nagyon fontos.
2010. júl. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
en kitelepultem Ausztrakiaba mieott meg a ferjemet ismertem volna. ot mar itt ismertem meg, es van egy kislanyunk.
2010. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Interneten. 2 éve házasok vagyunk.
2010. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kint tanultam Helsinkiben egy évet, ahol legtöbbször villamossal jártam, majdnem azonos időpontokban. Itt szúrt ki magának a párom, aki szintén egyetemista. Valahogy az egyetemen kinyomozta a nevem, és megkeresett interneten levélben. Leveleztünk egy darabig, mindig írta, hogy itt és itt látott, persze én akkor még nem tudtam hogy néz ki. Aztán egyik nap odajött hozzám a villamosmegállóban, és leleplezte magát, sárga rózsa kísérletében (kedvencem). Aztán találkozgattunk és összejöttünk. Most nyáron pedig felváltva látogatjuk egymást. :)
2010. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!