Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyost meg kérdeztem jönne e...

Anyost meg kérdeztem jönne e velünk nyaralni, de mégsem akarom hogy ott legyen. Mit találjak ki rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmit max azt hogy ti sem mentek. Nagy tahóság volna azt mondani, hogy bocsesz mama mégsem tartunk igényt a társaságára.
2010. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megkérdezted, akkor semmit. Ha akar, akkor menjen. Vagy mondd le, de akkor ti se menjetek és akkor az nem gáz.

Különben mindenhogy gáz, ne tedd.

2010. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy veletek nyaraljon, akkor minek kérdezed meg?
2010. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem meg mert meg sajnáltam, de közbe meg mi is külön család vagyunk és szeretnék 3-asba menni

Így is sokat itt van nálunk

2010. júl. 13. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg annyira sajnálod,viseld el!Én sajnálatból biztos,hogy nem jópofiznék.És sztem is bunkóság ezek után nem magtokkal vinni,vagy ha elviszitek éreztetni vele,hogy nem kívánt nyaralótárs.
2010. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmegy veletek,akkor vigyázhat a gyereketekre,amíg ti kettesben szórakoztok.

Ha már megkérdezted és számít rá,akkor szemétség lemondani. Gondolom a férjednek sem esne jól.

2010. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne találj ki, ne legyél már ennyire gerinctelen. MIért nem az agyad járt hamarabb? Most már muszáj lesz elvinnetek.
2010. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Mond meg, hogy csak vicceltél. Ő sem gondolhatja komolyan, hogy el akartátok vinni.
2010. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt te szurtad el. Most mar vagy menjetek vele vagy ne menjetek erre a nyaralasra es valasszatok mas idopontot. Maskor gondold at, hogy mit mondasz.
2010. júl. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Kit érdekel az anyós lelkivilága? Mondd meg neki, hogy csak poénkodtál, és eszed ágában sincs vele menni nyaralni. Ha megsértődik, annál jobb, legalább kevesebbet látod. Legközelebb ne tégy felelőtlen ígéreteket, anyóssal szemben mindig az a legjobb taktika, ha nem is szólsz hozzá.
2010. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!