Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, asszonyok, feleségek,...

Lányok, asszonyok, feleségek, barátnők, örülnétek, ha a párotok sztriptízbárba menne? Mit szólnátok hozzá? 🤔

Figyelt kérdés
Kérnie se kéne, mehetne nyugodtan, vagy kicsit morognál, de "elengednéd", vagy szóba se jöhetne ilyesmi, esetleg eszébe se jutna ilyen helyre menni...

2019. szept. 6. 22:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem!

Olvastam itt egy pár alkalommal, hogy titeket, hova enged el a pártok? Majd minden hölgy azt írta, hogy miért is kéne engedélyt kérnem?

Akkor most a férfinak miért kellene engedélyt kérnie?

Megmondja, hogy drágám megyek, s reggel 6 ra jövök.

Ez így igazságos. Mind a két oldalról.

2019. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
88%

"Házaspár = Házastárs"


Ezzel csak az a baj, hogy a házastárs csak az egyik fél a házasságban, ha mindkettőről beszélünk akkor bizony házaspár.

2019. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem az a lényeges kérdés, hogy örülnék-e. Hanem, hogy miért jut egyáltalán eszébe oda menni. És megbeszélném vele. DE ha menni akar, én biztos nem tartanám vissza, nem vagyok az anyukája. Csak nem ilyennek ismertem meg, és érteni akarnám az okát.
2019. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
64%
Felőlem oda megy ahova akar, csakhát onnantól szingli lesz.
2019. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%
"Majd minden hölgy azt írta, hogy miért is kéne engedélyt kérnem?" És a hölgyek azt is írták hogy a párjukat lealázni, megcsalni mennének?
2019. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Együtt mennénk, mert elhívna engem is.
2019. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Azt, hogy csak akkor mehet, ha engem is visz magával
2019. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én egy drága italt vennék neki amit ketten megisztok és egy jól megtálalt drága ebédet csinálnék.
2023. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!