Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, ha a férjetek...

Feleségek, ha a férjetek szeretné, a kedvéért felvennétek tangás fürdőruhát, amikor a családdal strandoltok, vagy a gyereketek jelenlétében inkább nem?

Figyelt kérdés
Pl. illetlenségnek tartanátok, főleg ha már nagyobb gyerekről van szó és esetleg zavaró lehet számára, vagy ez nem lenne szempont?
2018. jan. 17. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Se strandra, se wellnesbe, se sehova ne vegyen fel tangás fürdőrucit.
2018. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nem érdekel, hogy kit zavar, nekem nem tetszik, nem én vagyok.
2018. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem vennék fel ilyet, akkor sem, ha csak ketten lennénk a párommal. Idegenek előtt sem mutogatom magam. Felveszek neki tangát este, de ennyi.
2018. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Semmit nem tennék amihez nekem nincs kedvem, senki kedvéért.


Az meg mekkora bunkó,tahó, féreg, aki a család,meg nagyobb gyerekek előtt elvárja hogy felvegyem a tangát?A hálóban még oké,de gyerekek,szülők, após,anyós előtt?? Nem normális az se aki kéri,de az se aki belemegy.

2018. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Felnott nok a tangán aggodnak mikor már 13 14 éves kislányok meg simán felveszik a cérna bugyit a suliba.. Amugy meg utálom,este se. Kényelmes bugyi amiben jol érzem magam,nem madzag a seggemben,én csak buliba veszek fel tangát vagy ha olyan kedv van,de ritka. Idegesit egyszeruen.. De nem vagyunk egyformák.

35 N

2018. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Vedd csak el neki kérdező. Remélem 6-an utánad fütyülnek percenként, aztán az idióta férjed majd észreveszi magát.


Nem is kérnék olyat a barátnőmtől, ami miatt kényelmetlenül érzi magát...

2018. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Istenem de szánalmas.
2018. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
69%
A tanga nem nyilvánosság elé való, semmiképp nem venném fel. Nem akárki gyerekei miatt vagy ilyesmi hanem mert túl sokat mutat, ne nézegesse a csupasz fenekem egy vagon idegen. Amúgy sem szeretem a tangát, kényelmetlennek tartom és szerintem hülyén néz ki, a pápa kedvéért se hordanék.
2018. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Azért szerencsére nem minden nő konzi vagy tanga-utáló:)
2018. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kikkina88 ***** válasza:
91%
Nem,mert nincs meg ahhoz a kello alakom hogy tangas furdoruhat hordjak.amugy viszont terhessegeimet kiveve mindig azt viseltem es viselek.nekem az a kenyelmes.
2018. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!