Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek rövid hajjal?

Feleségek rövid hajjal?

Figyelt kérdés
Házasságkötés után röviddel ki kezdeményezi a fiatal asszonyok hajának levágását? A férjek? A feleségek? A szülők?
2018. márc. 8. 11:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem a kérdést, szerintem egy normális nő mindig saját maga miatt megy fodrászhoz, és mindegy, hogy házasságkötés előtt vagy után. Nem látok összefüggést.
2018. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez inkább gyerekszülés után jellemző, mert egyrészt sokaknak hullik ilyenkor a haja, másrészt a gyerek tépi, koszos lesz, nincs idő kezelni.
2018. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok nönek a házasság elött is rövid haja van, soknak még 3-4 gyerek után is hosszú - azaz annak van rövid haja, aki azt akar, és semmi köze a házasság tényéhez!
2018. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Az én ismerőseimnek a házasságkötésük óta is hosszú hajuk van.
2018. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi kérdező, de honnan jöttél? 100 évvel ezelőttről?


Hogy érted, hogy ki kezdeményezi?

2018. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki hagyja, hogy ebbe beleszóljanak, az ostoba.

Ezerszer praktikusabb a hosszu haj, csak összefogom és kész, nem tud belemászni, kapaszkodni, plusz a férjem szereti a hosszú hajam. Senki kedvéért nem vágatom le :)

2018. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Én sem igazán értem a kérdést. Gondolom mindenki maga dönti el, hogy milyen hajat akar.


Amúgy nekem is feltűnt már, hogy a legtöbb anyukának rövid haja van. Gondolom könnyebb kezelni vagy ilyesmi. (Bár anyum az 5 cm hajával többet bíbelődött reggel, hogy jól álljon, mint én a méteres hajammal, amit csak megfésültem és max összefogtam. Ha takarítok vagy olyat csinálok, amiben zavarna akkor konytba fogom fel.)

2018. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem akarta levágni a hajamat házasságkötés után.

Nem mintha hagytam volna....

2018. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is a gyerek születése után lett rövid, bubi. Először vállig érőre vágattam, mert hullott, nem volt időm foglalkozni még ezzel sem. Őszintén szólva, örültem, ha enni volt időm. Most elvagyok a röviddel, annyira nem áll rosszul, de majd ha már könnyebb lesz a babával, visszanövesztem.
2018. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%
Nos, én pont az esküvőnk után vágattam le a hajamat. Előtte is terveztem már, de visszatartott, hogy mi van, ha nem áll jól és emiatt rossz érzés lesz vissza nézni a képeket.
2018. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!