Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérletben ilyen esetben mit...

Albérletben ilyen esetben mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Ha anyukám összeveszett a párjával, és nekünk nincs annyi félretéve, hogy elmenjünk innen, ő meg direkt itt marad, és idegesíti anyukámat. Nem lehet semmit tenni, erőszakosat direkt nem csinál, csak játssza a fejét és nagyon szánalmas az egész, én meg hallgathatom hajnalokig az egészet..

Valaki aki volt hasonló helyzetben vagy ért az ilyenekhez kérem adjon valami tanácsot. A többi rokonom nagyon messzire lakik, azt nem tudom, hogy egyáltalán mire van lehetőségünk így ez ellen.


2019. szept. 7. 00:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Muszáj lesz költöznötök. Csak úgy nem rakható ki. Mint ahogy ti sem.
2019. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Leírták, mit tehettek, én csak azt nem érem, miért is?

Semmit nem csinál, csak anyád hisztizik a nagy semmin?

Ismerős...

2019. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tudom de én nem tehetek arról, hogy valakik gyerekesek maradnak életük végéig.

Akkor mindegy hallgatom őket ameddid bele nem őrülök én is mert nincs más lehetőség ezek szerint.

2019. szept. 7. 10:57
 14/15 A kérdező kommentje:
Én mind kettőt hibáztatom emiatt, nem vagyok anyám párti, de ez így nem jó, nekik kellene kibírni egy kis ideig aztán elmegyünk úgyis.
2019. szept. 7. 11:08
 15/15 anonim ***** válasza:
hát akkó' meg
2019. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!