Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, aki...

Létezik olyan férfi, aki otthon maradt a csecsemővel és a felesége ment vissza dolgozni?

Figyelt kérdés

Barátaitok, ismerőseitek vagy rokonotok között volt ilyen?

A skandinávoknál ez elfogadott, nálunk meglepő.


2010. júl. 14. 18:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, akkor Vujity Tvrtko volt GYES-en a gyerekeivel.
2010. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen házaspárt, a csaj jobban keresett, ezért 4-5 héttel a szülés után ő állt neki dolgozni, a férje maradt otthon a picivel.
2010. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Jár nekem egy hírlevél, és ott olvastam arról, hogy ritka, de nálunk is megjelent már.

Az oldal:

[link]


Csak érdekelne, hogy itt rengeteg ember megfordul, egyáltalán ez mennyire lehet gyakori?

Ha már az ismerősök között van, akkor mégsem olyan ritka.

Nekem az egyik rokonom csak tervezi, még gyerek nincs.

Ott is az indok, hogy a nő jobban keres.

Csak anyagi oka lehet?

2010. júl. 14. 18:20
 4/21 anonim ***** válasza:
16%

modern embernek tartom magam, de nem normális, hogy egy pár hónapos gyerekkel az apa marad otthon.


az anya dolga, hogy szoptassa, pelenkázza, fürdesse, ringassa a gyereket, az apáé pedig, h eltartsa a családját. legalábbis ebben az időszakban.


nem hiszem el, hogy valaki ennyire munka-és pénzmániás legyen, hogy a kisbabáját otthagyja csak hogy gürizhessen.


ha a férfi nem tudja eltartani a családot, akkor ott már gondok vannak.

már bocs, de nem szülnék olyan pasinak, aki ennyire nyomoronc...

2010. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt némettanárom. Nála főleg azért volt meglepő, mert amúgy egy kifejezetten macsó pasi, majdhogynem önmaga paródiája, annyira túlhangsúlyozza a férfi mivoltát. De anyagilag így jártak jól, és becsülöm benne, hogy ebben a helyzetben nem a büszkesége dominált. Nem tudom amúgy, mennyi idős volt a gyerek, azt hiszem, GYED-re még a felesége ment, és utána maradt otthon a férfi.
2010. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyik ismerősömméknél volt igy. de szerintem azt kell átértékelni kinek több a fizetése és az megy dolgozni.
2010. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
18:22- esnke: nem feltétlenül nyomoronc egy ilyen férfi. Ők is boldogok, akikről írtam. Beállítottság kérdése. (második voltam)
2010. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%

kinek több a fizetése?!

és még van arcotok álszent pofával mondani, hogy a pénz nem számít, stb stb.

ha a gyerekemről lenne szó, nekem spec. nem számítana.

tényleg megéri egyes nőknek, hogy lemaradnak olyan pillanatokról, amik visszahozhatatlanok?


már megbocsássatok, de ez szánalmas...

2010. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

18:22 nem hiszem,hogy az a férfi,akinek nincs sok pénze,nyomoronc lenne...az viszont annál inkább,aki a pénz mennyiségéből ítél meg másokat.(Nem akarok vitatkozni,de ezt szerettem volna elmondani.)


Kérdező:Én is ismerek ilyen családot.A nő supervisor egy jól menő cégnél a férfi pedig "csak" tanár.Egyértelmű volt,hogy ki marad otthon.

2010. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
18:29 majd akkor számítana ha nem tudnál ételt biztosítani neki..............................
2010. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!