Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van azzal a nőkkel akik 20...

Mi van azzal a nőkkel akik 20 vagy 30 év felett sem csókolóztak és soha nem volt férfi az életükbe? Kamaszkorukban otthon ölősek voltak vagy nem mentek oda maguktól beszélgetni a fiúkkal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Van ilyen ismerősöd?
2011. aug. 5. 16:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a fene lenne?

Megvagyok, élek, kösz. Úgy, mint aki csókolózott, volt férfi az életében.

Mi számít otthon ülésnek? Elment a barátnőjével ide-oda, koncertre is simán. Beszélgetni valóban nem ment oda a fiúkhoz.

Még vmi kérdés? :)

2011. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Te hány éves vagy, nem érzed furcsának a férfi hiányt?
2011. aug. 10. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

26

Férfihiány. Érdekes szó. Furcsának? Nem furcsának mondanám. Legfeljebb más tarthatja furcsának, de persze nem reklámozom. Nem tudom, hányan gondolnák rólam...

Azt érzem, h hiányzik valaki, hogy így nem teljes az életem. Jó lenne, ha átölelne vki, ha lenne kivel sétálni, naplementét nézni stb. Szóval ezek a romantikus, meghitt dolgok. Elég vacak érzés látni, h másnak ez megadatott, de igyekszem nem belemerülni az önsajnálatba. :) Igaz, néha sikerül.

Egyébként miért érdekel?

2011. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mert 17 leszek lassan félek, hogy soha nem megyek férjhez.

Nem vagyok rámenős, de romantikus srácokat meg nem találok.

2011. aug. 10. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Á, 17 évesen még semmi okod aggódni, bár tudom, h 17 évesen is rossz látni, h mások milyen jól elvannak.

Vannak normális fiúk. Keresd csak őket, még ha nem is nagyon direkt módon. Azért ha eljárt az ember ide-oda, találkozik rendes srácokkal is.

Nem kell paráznod, még én sem teszem. :D Pedig sokkal jobban kéne, mint neked. :)

2011. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. aug. 14. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Rondák voltak, magukba fordulók, bunkók, vagy csak elkerülték őket a lehetőségek.
2011. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!