Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok a menyeteknek,...

Mondanátok a menyeteknek, hogy fogyjon le, ha kövér lenne?

Figyelt kérdés
Kb. 85 kg. Más gondom nincs vele.
2010. júl. 15. 04:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
mi közöd van hozzá? majd a férje mondja neki, ha őt zavarja... és is kövér vagyok, és ha anyósom megszólná nekem, hát a széket is kirúgnám alóla...
2010. júl. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos nem mondanám.

Talán mondjuk akkor,ha valami betegség kapcsán muszáj lenne leadnia!

2010. júl. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Szép óvatosan kell rávezetni a dolgokra már csak az egészsége miatt is jobb lenne neki.Jobb a békesség.Nekem anyósom egyszer mutatott egy férfit,kb 120 kiló.Szeretnék-e egy olyan társat magamnak.Nem sértődtem meg rajta,azóta fogyózok.De azért az nem mindegy hogy hány centi magas:))
2010. júl. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Mivel én is 90 kg vagyok, kicsit furcsán jönne ki a dolog. Én úgy gondolom, hogy nincs jogom beleszólni a fiatalok életébe, még ilyen szinten sem. Nekik kell együtt élniük, és ha a fiad nem kéri, hogy fogyjon le, akkor nekem mi közöm hozzá.
2010. júl. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2010. júl. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

te talán 40kg vagy?

ha így tetszik a fiadnak, miért kellene lefogynia?

miért kell egyáltalán mindenkinek lefogynia???

akkor mindenki egyforma lenne, és a plázacicák se tudnának parádézni...

ehh...

tipikus anyós vagy...

2010. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy a fiadnak így tetszik és ha lefogyna már nem is tetszene neki annyira

amúgy nagyon nehéz, mert könnyen meg lehet bántani és ha ő így érzi jól magát...

nem érdemes, mert akkor talán egy egész életre megutál

én sem szeretném, ha valaki ezt mondaná nekem

2010. júl. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Szervusz! Nyíltan nem mondanám meg, mert az csak feszültséget váltana ki belőle, inkább a burkolt közlést választanám. A meny tömege függ a genetikától is, vagy van e valamilyen betegsége, azért nem mindegy, hogy lustaságból, hanyagságból annyi kg, vagy valami szervi oka van. :)
2010. júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem, hisz ehhez egy anyósnak semmi köze !
2010. júl. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
36%

Bár még nem vagyok anyós,de szerintem mondanám.Nem rosszindulatúan,hanem egészségnevelési szempontból.Most is osztogatom az észt ismerőseimnek,tesóimnak,sőt ha jó,és megvalósítható fogyókúrás ötleteket találok a neten,akkor linkeket is küldözgetek.Nem tudom,valahogy tudom úgy csinálni,hogy ne legyen sértő,hanem látszik a segítő szándék,mert nem sértődnek meg.(mondjuk van egy kis EÜ-s hátterem)

Én nem vagyok túlsúlyos,de azért "plázacica" méretű sem,mert odafigyelek.A felmenőim betegségeit tudva, én nagyon nem akarnék 60 évesen 120 kg-os,amputált lábú,cukorbeteg,2 infarktuson túlesett öregasszony lenni.

Én azt javaslom,hogy ha jó a viszony köztetek,akkor próbáld meg,de csak szépen.

2010. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!