Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek hogy hogy fogyjon le? Úgy hogy ne hisztizzen?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk a 163 centijéhez kb 50 kiló volt.


Nagyon szép alakja volt, nem tudtam róla levenni a szemem.


De most kb 56-57 kiló. Nem csúnya meg elhízott, de látszik a lábán, fenekén a plusz. És már így nem tetszik annyira ő sem.

Szeretem őt, de azt veszem észre hogy az utcán megnézem a vékony lányokat, vagy arról fantáziálok hogy olyan lányokkal vagyok akik olyan véknyak mint a barátnőm volt.


Én legalább heti háromszor járok konditerembe, hogy formában tartsam magam, nem gondolom úgy hogy mivel már van párom az feljogosít arra hogy ne törődjek magammal.


A múltkor megemlítettem neki hogy lejöhetne velem futni és (semmi mást csak hogy nincs -e kedve, bár az is igaz hogy azért hogy mozogjon) fél napig nem szólt hozzám utána mert lekövéreztem.


Hogy lehet egy nőnek olyat mondani hogy ideje fogyózni úgy hogy ne sértődjön meg hanem hogy belássa hogy szüksége van rá?


2011. febr. 28. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
60%
undorító vagy
2011. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
86%
Kigondolja, hogy "szuksege" van fogyozni? Te? Szserintem ha fantazialsz a vekony csajokon, jobb ha otthagyod most a baratnod. Meg "koverebb" is lehet. Ne hitegesd se magad se ot. Neked csak a kulso latszik, 3 ev meg a no nem erdekel, konnyen elfelejted. Vajon rajtad milyen hibak vannak/lesznek?
2011. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
80%

Erre szokták mondani, megszoksz vagy megszöksz.

Vagy te se törődj magaddal, vagy szedj fel egy deszka p.csát.

Ha meg ilyen görény vagy, akkor remélem még időben rájön és kivág a p.csába!

2011. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
69%

"Hogy lehet egy nőnek olyat mondani hogy ideje fogyózni úgy hogy ne sértődjön meg hanem hogy belássa hogy szüksége van rá?"


hogy közben ne sértődjön meg rád?

sehogy. esélyed sincs rá.


próbáld felbérelni egy barátnőjét erre a feladatra, de az is visszafelé sülhet el, ha a lány azt mondja neki, hogy neked nem tetszik, vagy megneszeli, hogy te vagy a dolog mögött.

2011. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
82%

csatlakozom az elsőhöz...


56 kiló? keress magadnak valami anorexiásat...


én is 56 körül vagyok hasonló magassághoz,de 60 lenne ahogy jól érzem magam...és párom is mondogatja h egyek már többet,formásodjak...

2011. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként ha a barátnőd elviseli a mentalitásodat, cserébe nyugodta elnézhetnéd neki azt a "felesleget" te barom!
2011. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
56%

Próbáljatok aktív közös programot kitalálni,pl. bringázás. Nincs abban semmi bántó, vagy sértő,ha megkérdezed tőle,hogy nincs-e kedve bringázni mondjuk plázázás helyett.

Ha lekövérezed persze, hogy megsértődik.

2011. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi kilóval még közel sem kövér. És remélem minél hamarabb észreveszi, hogy egy barom pasija van, és szakít veled. Te meg keress egy anorexiás k.rvát...
2011. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
76%
gusztustalan vagy akkor nem is igazán szereted,mi lenne ha minden férfi elhagyná a párját mert rájött pár kiló.
2011. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd el, mert fölszedett pár kilót! Jobban jársz, ő meg pláne! Mi lesz majd, ha gyermeket fog várni? Akkor is bizonyára megy majd rá pár kiló. S nem minden nő fog ugyanúgy kinézni, mint szülés előtt!
2011. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!