Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszabadulni...

Hogyan lehet megszabadulni egy pszichopata illetve egy szochiopata embertol? Sajnos egy kozos ugy miatt heti kapcsolatban kell allnunk egymassal, mar nem sokaig birom. Mit tudok tenni, hogy hozzam se szoljon? Ne inzultaljon?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 19:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De ha nem erti meg hogy nem tudok fizezni. Amugy meg vezeto lett igy jol keres. Nem tudja nelkulozni? Most eppen az a baja hogy beteg a gyerek es nem hoztam el a gyogyszertatbol a gyogyszert. Hozzateszem hogy tolem kb 1.5km re van a patika tole meh 2 utcara. Ugraljak mar oda is... Szerintem meg amikor az orvostol jottek akkor kellett volna kivaltani mert utba esik nem engem ugraltatni szandekosan. Így hogy tappenzen van van ideje ra. En amugy se voltam otthon.
2019. okt. 16. 21:44
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
Elég magas lovon ülsz, nem tudom, hogy mit képzelsz magadról. Semmi közöd ahhoz, hogy az exed hol dolgozik, mennyit keres stb. Kutya kötelességed ellátni a gyerekedet, fizetni amit kell. Ha megkér, hogy hozz gyógyszert a patikából a GYEREKEDNEK, akkor tök mindegy, hogy pár száz méterre van tőled, vagy pedig több kilométerre. Kicsit gondolkozz el ezen. Elhagytad őt amikor terhes volt, ne csodálkozz rajta, ha nem empatikus veled. Nem érdemled meg!
2019. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
És legyél vele kedves, nehogy bepereljen, mert nem fizeted a gyerektartást. :P
2019. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ugy tudom hogy 6 hónapig nem perelhet be. Addig meg csak tan lesz valami. Inkább keresne valakit akiz csicskaztathat meg penzeli. Amiota szetmentunk senkije sincs. Nem veletlen azért mert nem lehet vele egyutt elnk. Ez az ego nem pedig az hogy nem ugy ugralok ahogy o futyul.
2019. okt. 17. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!